Oyun severler The Elder Scrolls Online bu gece Türkiyede satışta

Oyun severler bu gece mağazalar önünde , heyecanla bekleyecekler, The Elder Scrolls Online oyunu 23.95 ‘da Bimeks Osmanbey, Teknosa İstanbul Akasya ve Teknosa İzmir Forum Bornova mağazalarında oyun severlere satılmaya başlanacak.
Bu oyun için geri sayıma giren oyun severler , beta versiyona tam not verdiler ve bu oyunda ki karakterlerse, John Cleese, Bill Nighy, Kate Beckinsale, Lynda Carter, Alfred Molina, Michael Gambon, Jennifer Hale, Malcolm McDowell ve Peter Stormare gibi ünlü oyuncular sesleriyle hayat veriyor.
Oyun fiyatları standart paketi 169,99 TL, Imperial Edition paketi 299,99TL, Time Card paketi ise 99,99 TL’den başlayan tavsiye edilen tüketici fiyatı ile satışa çıkıyor.

The Elder Scrolls Online’ın oyuncuyu en çok heyecanlandıran ve düşündüren kısmı, karakter yaratımı. Oyunda oynanabilir 10 adet sınıf var.
Seçtiğiniz karakterle sıfırdan yarışa başlayıp heyecanlı bir yolculuğa çıkıyorsunuz.
Oyunun en çok artı puan toplayan özelliği oyunu online yaparken aynı zamanda tekil oyunculuğu da kuvvetlendirmesi.
Tekil oyunculuk (single player) ve çoklu oyunculuk (multi player) ‘tam anlamıyla dengede’ olarak değerlendiriliyor.
Sürükleyici ve tatmin edici bir ana hikayeye sahip olan oyun, bu sayede oynayanları büyüsüne kaptırıyor.

Oyunun işleyişi ve karakter animasyonlarının yanı sıra oyundaki konuşma, saldırı, koşturma, büyü kullanma ve diğer animasyonlar ile dövüşlerin taktikselliği de oyuna artı puan sağlıyor.
“Oyunun mekaniksel, sistemsel ve duygusal herşeyi tam” yorumunda bulunan kullanıcılar, Elder Scrolls hayranlarına bu oyunu kesinlikle oynamalarını tavsiye ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir