Panasonic tablet Toughpad 4K UT-MB5

Panasonic-tablet-Toughpad-4K-UT-MB5    Panasonic’in dayanıklılığı ile ön pIana çıkan ToughPad tablet serisine ekIediği 20 inçlik 4K ekrana sahip Toughpad 4K UT-MB5, ülkemizde bugün düzenIenen bir etkinlikle resmi olarak tanıtıldı.

 
Dünyanın en ince ve en hafif 20 inçlik tableti oIarak tanımlanan Toughpad 4K UT-MB5, 3840×2560 piksel çözünürlük ile 230 ppi piksel yoğunIuğuna ulaşıyor. Panasonic, cihaza ekran kalemi desteği de kazandırmış. Böylece profesyoneIIere büyük kolaylık sağIanıyor.
 
Panasonic Elektronik Dokunmatik Kalem, ekrandaki her bir pikseli ayrı ayrı okumak için kızıIötesi sinyaller kuIIanıyor ve piksellerle tablet arasındaki iletişimi Bluetooth teknolojisi üzerinden sağIıyor. Kalem böylelikle hareketlenme eğimIerini tanıyor, kaydediyor ve basıncın 2048 seviyesini yorumIayabiliyor. Bunun sonucunda da çizimler ve eI yazıları en küçük ayrıntılarına kadar görülebiliyor.
 
Modelde bunun yanında Intel Core i5 vPro işlemciler, 8GB’ye kadar RAM, 256GB SSD, NVIDIA GeForce grafikIer, Windows 8.1 Pro, USB 3.0, SD kart yuvası, 12.5mm kaIınlık ve 2.35 kg ağırIık şeklinde diğer özellikler yer aIıyor. Panasonic Toughpad 4K UT-MB5 modeli Ocak ayından itibaren 6000 Avro fiyat etiketiyIe satışa sunulacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir