SANATÇI YAŞADIĞI TOPLUMU YANSITIR

Amerika da New York şehrinde ”3D Printshow” fuarı, baskı teknolojilerinin sınırlarını zorlayan bir dünyanın ,önde gelen mükemmel makine ve tasarımlarını bir araya getirdi ve seyredenler hayranlıkla baktılar. ”3D Printshow” fuarı,ilginç eserlerden birine imza atan Fransız katılımcı Azzaro, Obama’nın ”Birliğin Durumu” konuşmasını 3 boyutlu olarak sundu.
3d

3d fuarı new york

3dd

Londra bağlantılı fuar, dünyanın bir çok ülkelerinden mimarlık, mühendislik, tıp, heykel, sinema, müzik, moda ve endüstriyel tasarım alanında 3 boyutlu (3D) tasarım yapan belli başlı firma ve sanatçıları bir araya getirerek ,birçok eser yapıtı ”3D Printshow” fuarı Amerikada New York’ta ilk defa gerçekleştirildi.

”3D Printshow” direktörü Kerry Hogarth, ”Soğuk hava ve kara rağmen insanlar teknolojiyi görmeye geldiler. İnsanlar teknolojinin kendi alanına etkisini, yenilikleri merak ettikleri için fuara yoğun ilgi gösterdiler” dedi.
3D baskı kavramsal ve somut arasındaki uçurumu, sanatçılar, şaşırtıcı karmaşıklığı parçaları tekne olanaksız geometri ve 3D baskı ortamında ölçek-az oluşturma sağlayan ayrıntı muazzam derinliğe girmeleri mümkün bulunmaktadır.
3D Printshow 2014 size sıcak SANATLARIN GaleriLERİNnde genelinde bu ortam içinde , gösterilerin özellikleri ve ayrıntıları ile alanlarını getiriyor.
Kuyumcular,sanaççıların ve ordaki tüm eserlerin ayrıntılarıi le görmek mümkün.
NYC 2014 galerisi sponsorluğunda Adobe ve Shapeways – 3D baskı sanatçıları ,inanılmaz sanatçıların yaptığı eser ve görselleri ile görebilir ve hayranlıkla izleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir