Selfie pozunda ki tehlike!

Amerikalı bir araştırmacının yaptığı uyarı , hem komik hemde önemli çünkü bu tehlikeli , bir bulaşırsa inanın bir , iki gününüz bunu temizlemekle geçer. Amerikalı araştırmacının belirtiğine göre son zamanlarda popüler olan ‘Selfie ‘ pozu toplu çekimlerin sonunu getirebilir.

Selfie gençlerin bir araya gelip resim çekmeleri ve kafa kafaya verip “biz arkadışız” der gibi poz vermelerinden bahsediyor.
California’daki Nitless Noggins bir bit tedavi merkezi olup ,merkezin uzmanı olan McQuillan ,birçok arkadaşla beraber selfie çektikleri eğlenceli ve gençler arasında popüler olan bu davranış yüzünden , aileleri dikkatli olmaya çağırıyor.

‘Selfie’ “kişinin kendi fotoğrafını çekmesine verilen genel isim. Son dönemde birçok genç sadece kendilerini değil arkadaşlarını da işin içine katıp bu tip pozlar veriyorlar.”

McQuillan ,selfie pozları çekilirken kafa kafaya verdiklerinden bitli olan arkadaşın bitleri toplu geçiş yaptığını ve birçok bitlenme vakasının olduğunu bu pozu verirken bir mesafenin olmasını belirtti.

İnternette popüler olan bu pozların , gerekli mesafe ile çekilmesi sizi bitlenme tehlikesinden korur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir