Sonsuz bir mum elde etmek mümkün mü

Dün romantik bir ortam vardı tüm dünyada sevgililer günü herkes sevdiklerine hediye alma çılgınlığına girişti, bayanlarsa
akşam yemeği için romantik mumları sofralarına yerleştirdi.

Bir yandan’da sofralarına güzelim masa örtülerini serdiler mumları masaya koyarken’de damlayıp masa örtüsünü kirleteceğini düşünerek belkide o mumlar yanmadan kalacak.

İnsanların aldığı ürünlerin uzun zaman da dayanabilmesini ister . Eskiden mum aldığımız zaman ki o zaman ihtiyaçtı şimdi ise elektrik kesintisi yada romantik bir geceyi süsleyen bir araç haline geldi .

Biliriz ki mumlar uzun süre dayanmaz ısındıkça erir ve etrafa doğru akar ve bittiği için atarız .

rekindle-infinite-candle-0rekindle-infinite-candle-1

———————————————————————————————————————————

Tasarımcı olan Benjamin Shine de bu konuyu ele aldı ve oldukça güzel bir fikirle eriyen mumları geri dönüşümlü yapacak bir aparat geliştirdi .

Bal mumunu geri dönüştüren aparat bitince tekrar mum haline gelmesini sağlıyor, aparat’ın içinde sarkıtılan ip (fitil) eriyen mumla tekrar dolunca aparat’ı açıp mum alıp tekrar elde edersiniz. Şeffaf cam sayesinde mumun oluşumunu izleyebilirsiniz.

rekindle-infinite-candle-2rekindle-infinite-candle-4 (1)

——————————————————————————————————————–
Tasarımcı mum aparatında paslanmaz çelik ,aliminyum ve porselen den imal etmiştir. Dünya çapında patente sahip. Fiyatını ise kendi sitesinde irtibata geçip öğrenebilirsiniz . Özellikle bayanların mum lekelerinden ve eriyen mumlardan bu şekilde kurtulmak mümkün olacak .
Gelişen teknoloji ve yeni ürünlerle bayanların dünyası dahada kolaylaşacağa benziyor .rekindle-infinite-candle-5rekindle-infinite-candle-6

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir