Su geçirmez dayanıklı paentax , şahane!

Pentax ‘ ın yeni modelleri WG-4 ile WG-4 GPS Kompakt fotoğraf makinalarını tanıttı.
Yeni modellerde yüksek çekim ,kaliteli ve mekanların sertliği veya su,çamur çakıl kum olması onu dayanıklılığının yanında düşmelere karşıda dayanıklı .Su geçirmez olması ve 14 m ‘ye kada suda çekim yapabilmekte. Yazları yüzerken resim çekmenize imkan sağlayacak ve eğleneceksiniz bol bol resim çekme imkanına sahip olacaksınız.Çevresi kaymaz olduğundan elinizden kolayca düşmeyecek .Geçek üstü renk seçeneklerine sahip ,doğal göz alıcı albenisi olan renklere sahip.
Dört kat optik zoom merceğe ve geniş apertür (maksimum F2.0) ile su altında kapalı alanlarda karanlıkta iyi çekim yapabilmekte. Arka aydınlatması ile CMOS senserü gibi harika özelliklere sahip.
Kullanıcı makine ile ileri ayarları ile Af işletimi ile su altında gelişmiş menüsü ile kullanıcı anın da seçtiği ayarlara dönebilmekte.USER MOD OLARAK var .yeni modellerinin kullanıcaya kolaylık sağlayan birçok özelliğe sahip.Hands-free özelliği ile makinayı sabitleyip çift sarsıntı azaltma özelliği ile full Hd ile video kaydı (1920 x 1080 piksel)yapar .Pentax WG-4GPS özelleklire arasında.
Derinlik , Yükseklik , Basınç ,pusulası ve GPS İle kayıtlı görüntülerin konum verisi ile seyahat günlüğüne kaydediyor .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir