Suya dayanıklı kablosuz hoparlör

bis

İlginç tasarımı ve suya dayanıklığıyla dikkat çeken kablosuz hoparlörünü CES   2014  :   NYNE  ,  fuarda duyurdu  ,  bunun yanıda diğer ürünleri de  Bluetooth hoparlörler  sert görünüyor, ama Nyne biraz farklı bir şey yapmaya karar verdi ve Nyne  NB-200  Bluetooth Hoparlör ile sizin bisikletinize takıp gezerken telefonunuzun bluetooth sayesinde karşıdan gelen sesleri dinleyip ,yada müzik dinleyerek sporunuza devam edersiniz.

Karavanlar, izleyiciler ve açık spor meraklıları için  kolaylık saglayan  ve Nyne Bass , 10-saat şarj edilebilir lityum iyon pil ile çalışan kablosuz bir Bluetooth hoparlör .sağlam sesi ile kulaklar şenlenecek . Güç Watt gelişen sert kauçuk kaplama ve 20 ile, Nyne Bass keyfi  yüksek ses dinleyebilirsiniz . Bluetooth v4.0 teknolojisi ile çalma listenizi bağlayın. Diğer yanda son yıllarda  sayı olarak ciddi oranda artan kablosuz hoparlör sistemleri , firmaları farklı tasarımlara ve özelliklere doğru itiyor. CES 2014  fuarının ilginç ürünlerinden NYNE  Aqua , tasarımı ve suya dayanıklı gövde yapısıyla dikkat çekiyor .

Tasarımsal olarak birçok rakibinden farklı olarak su üstüne kalması düşünülerek geliştirilen NYNE Aqua, IPX7 sertifikasıyla da 1 metre su derinliğinde 30 dakika boyunca herhangi bir sorun yaşamadan kalabiliyor. Bluetooth 4.0 teknolojisi ile 10 metre içerisinde kablosuz olarak kullanılabilen hoparlör, gücünü 2,200 mAh lityum iyon bataryadan alıyor, üzerinde bazı kontrol butonları taşıyor ve müzik yanında telefon görüşmeleri için de kullanılabiliyor. Bluetooth teknolojisi olmayan cihazlara 3.5mm portu üzerinden bağlanan hoparlör, söylendiği kadarıyla 10 saat aktif kullanım ömrü ortaya koyabiliyor.

İki farklı renk seçeneğine sahip olan NYNE Aqua, yılın ikinci çeyreğinden 130$ fiyat etiketiyle satışa çıkıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir