Tansiyon hastalarına yeni bir cihaz

Tansiyon hastalarıda biliyor ki,henüz tansiyonu iyleştiren bir ilaç veya tedavi yok . Bazen kilo verme ve şans eseri kullandığı bir ilaç tansiyonunu düzenliyor. Tansiyon hastaları gerek piskolojik gerekse tuz ,kilo ,hastalık sonucu herhangi bir nedenle bu hastalıkla mücadele ediyor,hastalık ölümle ve felçle sonuçlanabiliyor. Yeni çıkan bir cihaz Jintong elektrostatik sinir uyarıcı medikal tıbbi cihaz yüksek ve düşük tansiyonu düzenlemede şaşırtıcı bir şekilde başarılı olduğu açıklandı.Stres, evham, diyet ve yaşam stili gibi çevresel faktörlerden dolayı, bir çok insanın tansiyon problemi ile karşı karşıya olduğunu gösteriyor. Jintong Tansiyon Dengeleme Cihazı bu gibi problemlere çözüm sağlayabilmek amacıyla modern bir dengeleyici cihaz olarak geliştirilmiştiR. Tansiyon hastaları şimdi bu cihazı deniyor.

Cihazı kendi hastalarında kullanan ve yüksek derecede başarılı sonuçlar elde eden Doç.Dr Nuri Haksever ve Uzm.Dr.Hakan Yalman gibi önemli tıp uzmanları yaptıkları açıklamalarda; Yüksek tansiyonun kontrol altına alınmadığında sinsi bir katile dönüşebileceğini yada kişiyi ömür boyu felç bırakabileceğini, günümüzün ağır yaşam şartlarında başta sinir, stres ve yanlış beslenme gibi nedenlerin tansiyon rahatsızlığına sebebiyet verdiğini, hekimler olarak bazen kontrol altına almakta zorlandığımız tansiyonun böyle bir mekanizma ile düzenlenebilmesinin büyük bir başarı olduğunu, ilaç içermeyen ve vücuda hiçbir şey enjekte etmeyen bu özel tıbbi cihazın kullanılması durumunda milyonlarca tansiyon hastasının yaşadığı Türkiye’de büyük yararlar sağlayacağını ifade ediyorlar.
Umarım dengelemenin yanında bu hastalığın tamamen iyleşmesine yardımcı olacak ilaç ve ürün çıkar,birçok sevdiğimiz insanı bu tansiyon hastalığından ya kaybediyoruz yada felç geçirip uzun süre yatak kalmasını hayatı çekilmez hale getiren bu hastalın ,tansiyon hastalığını kökünden kurutur. Şimdilik yeni çıkan bu ürünle yetineceğiz,Yapılan klinik test çalışmalarında, migren, baş dönmesi,düzensiz kalp atışı ,kulak çınlaması gibi durumlarda da ayrıca fayda sağladığı tespit edilen Jintong medikal Tıbbi cihaz, Türkiye’de Sağlık Bakanlığı tıbbi cihazlar mevzuatına uygun olarak belgelendirilip gerekli bildirimler yapılarak MMC A.Ş. güvencesiyle Tansiyon hastalarının kullanımına sunuldu.
jintong_tansiyon_dengeleyici_

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir