Teknoloji Devi Microsoft’un yeni Phone Windows 8.1 Özelliği

Teknoloji devi Microsoft yepyeni mobil işletim sistemiyle bomba gibi geliyor. Microsoft yeni işletim sistemi Windows Phone 8.1’in özellikleri internete sızdı. Windows phone 8.1 ne tür özelliklere sahip olacak?Tüm detaylar ve daha fazlası haberimizde…
Merakla beklenen Windows Phone 8.1 güncellemesine dair sızıntı ve söylentiler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Microsoft’un mobil işletim sistemi Windows Phone 8’e gelecek olan ilk büyük güncellemenin bazı ekran görüntüleri ortaya çıkmıştı. Bu sefer ise Winphollowers, Windows Phone 8.1’in getireceği bazı yeni tasarımları gün yüzüne çıkardı.

Sızdırılan yeni ekran görüntülerin Bildirim Merkezi’ne ait olduğu tahmin ediliyor. Yeni tasarıma sahip olan Action Center adını taşıyan Bildirim Merkezi, kullanıcılara bildirimlerden ziyade bazı bağlantıların kısa yolunu oluşturmasıyla ön plana çıkıyor. Uçak Modu, Bluetooth ve Wi-Fi gibi bağlantıları etkinleştirmede kolaylık sağlayan Action Center’ın ekran görüntülerinde, Hepsini Temizle (Clear All) seçeneği de dikkatlerden kaçmıyor.

Windows Phone 8.1 Blue olarak adlandırılan güncellemenin Nisan ayında düzenlenecek olan Microsoft Build Konferansı’nda ilan edilmesi bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir