TP-LINK, Balıkesir’de bayileriyle buluştu

TP-LINK, Anadolu Teknoloji Günleri kapsamındaki etkinliklerin bir yenisini Balıkesir’ de gerçekleştirdi. TP-LINK Ülke Müdür Yardımcısı Ali Dinçer’in katıldığı toplantıya Balıkesir ve çevresindeki yerleşim yerlerinde faaliyet gösteren teknoloji bayileri yoğun ilgi gösterdi. Konu hakkındaki basın bültenini aşağıdan görebilirsiniz.

TP-LINK, Balıkesir’de bayileriyle buluştu

TP-LINK, 5 Haziran 2014 tarihinde Balıkesir Otel Basri’de yeni ürün ve teknolojilerini tanıttı. 160’ın üzerinde ürünü ile çok geniş bir ürün gamına sahip olan firma aynı etkinlikte ürünleri hakkında teknik eğitim düzenledi.

TP-LINK Ülke Müdür Yardımcısı Ali Dinçer, teknoloji bayileriyle kendi bölgelerinde bir araya gelinen etkinliklere önem verdiklerini belirterek, “Özellikle kurumlara yönelik ağ projeleri yapan bayilerle biraya gelmek istiyoruz. Projelerinde TP-LINK ürün ve çözümlerini nasıl kullanabileceklerini karşılıklı görüş alışverişi ile ele alıyoruz.

Ayrıca toplantının bir bölümünde de ürünlere yönelik ayrıntılı teknik eğitim sağlıyoruz” diyor.

Toplantıya Balıkesir ve çevresindeki yerleşim yerlerinde faaliyet gösteren teknoloji bayileri yoğun ilgi gösterdi. Anadolu Teknoloji Günleri, İstanbul dışındaki illerde proje ağırlıklı çalışan, katma değerli hizmet üreten BT bayilerine, şirketlerin çözümlerini tanıtmayı ve onların beklentilerini dinlemeyi hedefliyor.

TP-LINK öncülüğünde başlatılan bu etkinlik önümüzdeki günlerde Adana, Gaziantep, Kayseri ve Türkiye’nin çeşitli illerinde devam edecek. “

TP-LINK Ülke Müdür Yardımcısı Ali Dinçer bayilere ürünleri hakkında teknik eğitimde
TP-LINK Ülke Müdür Yardımcısı Ali Dinçer bayilere ürünleri hakkında teknik eğitimde

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir