Türk Telekom başrol oynayacak gençler arıyor

Türk Telekom, kendi kariyer filminde başrol oynamak isteyen başarılı gençleri arıyor

Türk Telekom’un, bu yıl 3.ncüsünü düzenleyeceği “WanTTed Genç Yetenek Programı” 3 Mart 2014 tarihinde başlıyor. Diğer yıllardan farklı bu yıl sinema teması ile gerçekleştirilecek program kapsamında gençlere kendi kariyerlerinde başrol oynama fırsatı kazandırılıyor.

Türk Telekom WanTTed ile telekomünikasyon sektöründe kariyerini ilerletmek isteyen yetenekli gençlerin potansiyellerini ortaya çıkarmayı hedeflerken, aynı zamanda şirketin ilgi çekici dünyasını kariyer için tercih edilen bir rota olarak konumlandırmayı amaçlıyor. Bu bağlamda katılımcılara staj ve iş imkanı sunacak olan Türk Telekom, başarılı gençleri Harvard Üniversitesi’nde düzenlenen seminerlere göndererek ödüllendiriliyor.

Öğrenciler programa 03 Mart – 04 Nisan 2014 tarihleri arasında İTÜ, Boğaziçi, Bilkent, ODTÜ ve Dokuz Eylül üniversitelerinde düzenlenecek “WanTTed 2014” tanıtım günleri sırasında başvurabilecek. Beş üniversitede düzenlenecek  tanıtım günleri dışında Ana dolu’daki 10 üniversitede tanıtım ve duyuru amaçlı çalışmalar yapılacak.

Üniversitelerin tüm bölümlerinin son sınıf ve yüksek lisans öğrencileriyle yeni mezunlarının katılımına açık olan programa ayrıca www.WanTTed.com.tr üzerinden de başvurulabiliyor.

turk-telekom-basrol-oynayacak-gencler-ariyor_1

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir