Uzaylı ekin tarlası bakın kimin çıktı

Belkide sandığımız birçok şey gibi, insanlar ilgi çekmek için yaptıkları gizemli işleri nasıl ortaya çıkıyor .Yıllarca insanları uzaylılarla içli dışlı yaptılar ,henüz bir uzaylı da ortada yok .Olmasını çok arzu ediyorlar ,çünkü evrende yanlız olmadıklarına inanıyorlar . Evet evrende yanlız değiliz ama onlar bize gözükmüyor . Bu belkide hayrımızadır , kalkar onlara da savaş ilan eder bazı ülker dünyayı ortadan kaldırırlar.
Las Vegas kentinde düzenlenen geleneksel Tüketici Elektronik Fuarı (CES), her yıl olduğu gibi dünyanın dört bir yanındaki teknoloji devlerini bir araya getirdi. Fuarda yer alan grafik kartı üreticisi NVIDIA, CES 2014’ün ilk gününde tüm dikkatleri üzerinde toplamayı başardı.

NVDIDIA Başkanı ve CEO’su Jen-Hsun Huang, dün yaptığı açıklamada, California eyaletindeki bir tarlada beliren ve yerel basını ayağa kaldıran ekin çemberinin, kendi marifetleri olduğunu söyledi. Huang, CES 2014’te tanıtacakları yeni bir mobil işlemci için ekin çemberinin reklam amaçlı oluşturulduğunu belirtti.

Huang, “Evet, bu işin arkasında NVIDIA pazarlama ekibi var… Baktığınız ekin çemberi 95 metre çapında“ dedi. Huang, fuarın açılışından önceki gece yaptığı açıklamada, reklamın otomobillerde kullanılacak Tegra K1 grafik işlemcisi için hazırlandığını ifade etti.

Ekin çemberi fikrini ortaya ayan ekipte yer alan Brett Murray, ilk olan reklamın arkasındaki düşünceyi anlattı.

Murray, yeni teknolojilerini ‘imkansız derecede ileri’ sloganıyla sunmak istediklerini, bu yüzden ‘uzaylılarla bağlantı kurduklarını’ söyledi.

Murray, tekolojilerini uzaylı bağlantısıyla kurmak için ekin çemberi fikrini seçtikleri belirtti. California’nın kuzeyinde çemberin yapılacağı yer için Hollywood için çalışan bir yer belirleme ekibiyle çalışan NVIDIA, ekin çenmberleri yapan İngiliz bir grubun yardımıyla projeyi hayata geçirdi.

Ekip, ekin çemberi tamamlandıktan sonra tarladan gizemli ışınlar yayarak yerel halkın ve basının ilgisini çekmeyi başardı. VIDIAN, yaptığı fazlasıyla ilgi toplamayı başarsa da, bazı UFO meraklılarını da üzdü.
Belkide uzaylıların olmadığını UFO meraklılarına ikna içindir belkide bu kadar teknolojinin gelişmesini nasıl açıklayabiliriz. İnsanlar çok mu gelişti !
jen-hsun-huang

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir