Video: One Plus One’ın 1$’a gönderileceği ülkeler belli oldu

Geçtiğimiz günlerde resmi olarak duyurulan ve tüm akıllı telefon hayranlarının ilgisini çeken OnePlus One için sizlere bir kampanyanın başlayacağını belirtmiştik. “Geçmişini Parçala” adlı bu kampanya sayesinde 100 kişi yeni telefona sadece 1 dolar vererek sahip olacaktı. 25 Nisan’da başlayacak olan kampanyanın detayları da açıklandı.

OnePlus’ın sitesinden açıklanan duyuruda telefona 1 dolara sahip olmanız için kampanyaya kayıt olmanız gerekiyor. Daha sonra OnePlus ekibi katılanlar arasından 100 kişiyi seçecek.

Seçilen bu kişiler de eski telefonlarını parçalarken kendilerini videoya çekerek telefonu kazanma hakkına sahip olacaklar. Açılamaya göre kazanan 100 kişi telefonunu en geç 48 saat içerisinde teslim alacak ve bu kişilere telefonun 16 GB’lık versiyonu gönderilecek.

Kayıt forumunda ayrıca hangi ülkelerden katılımın olabileceği de belirtilmiş durumda. Bu ülkeler Avusturya, Belçika, Kanada, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, Hong Kong, İtalya, Hollanda, Portekiz, İspanya, İsveç, Tayvan, İngiltere ve Amerika. Telefon resmi olarak satışa çıktığında ilk gönderim yapılacak ülkeler yine bunlar mı olacak yoksa yeniler eklenecek mi bilinmiyor.

Nitekim OnePlus One klasik satış pazarlamasına sahip olmayacak.

Telefon resmi olarak satışa çıktığı zaman hiçbir mağazada göremeyeceksiniz.

Telefonu almak için size hali hazırda OnePlus One telefonuna sahip bir kişinin davetiye göndermesi gerekecek. İşte yeni kampanya için hazırlanan reklam filmi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir