Viewsonic’ten 84 inç 4K keyfi

Dünyanın önde gelen görüntü teknolojileri üreticilerinden ViewSonic, 4K Ultra HD çözünürlüğüne sahip 84 inçlik yeni CDE8451-TL ekranını duyurdu.

6 parmak dokunmatik özelliğe sahip CDE8451-TL, devasa ekranı ve ultra yüksek çözünürlükte görüntüleme teknolojisi sayesinde detaylı görüntüleme yapabiliyor ve özellikle kurumsal, devlet, araştırma ve medikal alanlarda ideal kullanım sağlıyor.

CDE8451-TL, 3840 x 2160 ekran çözünürlüğü sayesinde 8 milyonluk piksel sayısı ile Full HD ekranlara kıyasla 4 kat daha fazla piksele sahip. Işık yansımalarını ve çizilmeyi önleyen özel korumalı ekranı, 6 parmak dokunmatik özelliği ile birden fazla kişinin aynı anda kullanabilmesine olanak sağlıyor ve böylece grup aktiviteleri oluşturulabiliyor.

ViewSonic’in basit ve kullanımı kolay dahili ViewBoard yazılımı ile gelen CDE8451-TL, herhangi bir PC’ye bağlama ihtiyacı gerekmeksizin dokümanları ve görüntüleri düzenleme, dönüştürme ve yazma imkanı veriyor.

PC ile kullanmak isteyenler içinse özel kenar tasarımı sayesinde Windows 8 ile çok daha kullanışlı bir deneyim sunuyor.

Her alanda kolay kullanılabilirliği hedefleyen CDE8451-TL, ek olarak çift çekirdekli ARM işlemci, 8GB dahili depolama alanı ve Android 4.2 işletim sistemiyle de geliyor.

Böylece kullanıcılar, Android platformunun iş ve eğitim alanında sahip olduğu faydalı uygulamalardan yararlanabiliyorlar. Üstün özellikleriyle göz dolduran CDE8451-TL, 18.999$ + KDV fiyatıyla satışa sunuluyor.

viewsonic-ten-84-inc-4k-keyfi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir