Yepyeni Samsung NX30 Fotoğraf Makinası!

Samsung Son tasarım harikası yeni model Fotoğraf Makinalarını piyasaya sürdü ve Samsung NX30 Model fotoğraf makinesi büyük ilgi gördü. Samsung’in NX30 yeni modelinin boyutu küçüldü ama işlevi çok büyüdü.

Samsung tarafından piyasaya sürülenSamsung NX30 fotoğraf makinesi büyük ilgi görüyor. Fotoğraf çekmemeraklıları bu makineyi incelemede fayda var. Fotoğraf makineleri küçülse de yetenekleri artıyor. NFC ile Android telefonlarla iletişim kurup kullanım esnekliğini yeni bir seviyeye taşıyan Samsung NX30’a Forum 2014’te yakından baktık. Üst seviye dijital SLR’ların yerini almaya başlayan aynasız ve değiştirilebilir lensli fotoğraf makinelerinin zirvesinde her üreticinin bir amiral gemisi var. Samsung’un Forum 2014 etkinliğine yakından baktığımız NX30, hem ebat hem de çözünürlük olarak büyük 20,3 megapiksellik CMOS algılayıcısı ve DSLR fotoğraf makinelerini aratmayan kullanım imkânlarıyla tam bir fotoğraf ve video çözümü olarak karşımıza çıkıyor.

Samsung’tan gözleri kamaştıran bir üretim!(NX30)Teknoloji devlerinden biri olan Samsung telefonda çığıraçıcı özellikleri fotoğraf makinelerine taşıyor. NX30, hem ebat hem de çözünürlük olarak büyük 20,3 megapiksellik CMOS algılayıcısı ve DSLR fotoğraf makinelerini aratmayan kullanım imkânlarıyla tam bir fotoğraf ve video çözümü olarak karşımıza çıkıyor.

samsung NX30
samsung NX30

Teknoloji devlerinden biri olan Samsung telefonda çığıraçıcı özellikleri fotoğraf makinelerine taşıyor. NX30, hem ebat hem de çözünürlük olarak büyük 20,3 megapiksellik CMOS algılayıcısı ve DSLR fotoğraf makinelerini aratmayan kullanım imkânlarıyla tam bir fotoğraf ve video çözümü olarak karşımıza çıkıyor.

Üst seviye dijital SLR’ların yerini almaya başlayan aynasız ve değiştirilebilir lensli fotoğraf makinelerinin zirvesinde her üreticinin bir amiral gemisi var. Samsung’un Forum 2014 etkinliğine yakından baktığımız NX30, hem ebat hem de çözünürlük olarak büyük 20,3 megapiksellik CMOS algılayıcısı ve DSLR fotoğraf makinelerini aratmayan kullanım imkânlarıyla tam bir fotoğraf ve video çözümü olarak karşımıza çıkıyor.

İşte O Sürpriz Özellikler

Sensör: 20,3 megapiksel APS-C boyutunda CMOS
Lens Bağlantısı: Samsung NX
Ekran: 720×480 piksel döndürülebilir dokunmatik Super AMOLED
Pozlama Hızı: 1/8000 sn
Video: 1920×1080 piksel H264
Kablosuz İletişim: NFC ve Wi-Fi Direct ile telefondan kontrol, Wi-Fi
Hafıza Kartı: SD (SD, SDHC, SDXC, UHS-1 destekler)
Çekim Hızı: 9 kare/saniye hızına kadar sürekli RAW çekim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir