internetten para kazanmanın yolları nelerdir

Merhaba arkadaşlar:

Akşam Evde televizyon seyrederken tv kanallarından birinde internetten nasıl para kazanılır diye bir konu geçti, bu konuda biraz dalgavari bir konuşma yapıldı, bende düşündüm bunu makale haline getireyim dedim, az çok bu işlerden anladığımı sanıyorum, konuya girelim.

İnternette evde otururken bir bilgisayar ve internet olması yeterli, birazda makale ve pratik zeka olması sizin avantajınızadır, neden derseniz ben bu konuda sınıfta kalırım.

1- En güvenli para kazanma yolu google adsensedir.

Kendinize göre uygun bir site satın alınız veya bir büyük sitede veya blog sitelerinde bir sayfa alınız.

özgün yazı yazma, zaman sonra sizin sitenizde veya www.ekinoxcomputer.net bloğunuza ziyaretçilerin gelmesi ile google adsenseden aldığınız reklamlara tıklamaları ile

sizin hesabınıza temiz alın teri para akması sizin yazılarınızı daha güzel yazmasını garanti edecektir, özgün yazı yazma yani başkasından kopya çekmemek sizin içinizden gelerek yazdığınız yazılardır.

google adsenseye nasıl üye olacağınızı söylemeyi unuttum üye olmak için Buraya TIKLAYIN

tıkladıktan sonra ordan üye olabilirsiniz sitenizi google webmastere kaydedin.

adsensede üye olduktan sonra, orda reklam seçenekleri vardır sitenizin uygun program politikalarına uygun şekilde ekleyebilirsiniz.

adsense konusunda googlenin blog sayfaları vardır yardımcı sayfaları onlardan yardım alabilirsiniz, bu anlattığım sadece internetten para kazanmanın bir yolu.

2- youtubeden para kazanmak: Burda yine adsense veya diğer reklam firmaları devreye giriyor benim favorim yine adsense, yine adsenseye üyelik gerektiriyor üyelik parasızdır, ama kabul edilmeniz gerekiyor malum dünyanın en büyük firmalarından birisidir.

3- facebook tan para kazanma: facebook’ta yayıncı olarak bir hesap açmalısınız, ödemeler içinde bir paypay hesabı açmalısınız, sonra uygulamanız ile ilgili reklam kodu alıyorsunuz bu uygulama kodunu almak için bazı bilgiler vermeniz gerekiyor, merak etmeyin facebook artık dünya devi olduğunu biliyorsunuz korkacak bir durum yok reklam kodlarını sayfanıza yerleştirdikten sonra artık geriye sayfanıza gelecek olanların tıklamaları kalıyor burda bir önemli konu açıklığa getirmem gerekiyor (gereksiz tıklamalar hesabınızın silinmesi ve elde ettiğiniz geliri kaybetmeniz demektir bunu asla önermiyorum )
http://www.ekinoxcomputer.net/internet/internetten-para-kazanmanin-yolu.html

4- Blog yazarlığı: Buraya TIKLAYINIZ Burdada yiye Google devreye giriyor Googleye üye iseniz zaten burdan kendi sayfanızı (blog unuzu) oluşturabilirsiniz, Burda kendi yazılarınızı yazabilirsiniz kendiniz tasarlayabilirsiniz. blog sitesinde hertürlü kolaylık var reklam yerleşimide çok basit,

reklamları uygun şekilde yerleştiriniz içeriklerinizi özgün şekilde ekledikten sonra geriye sizin yazacağınız yazılar kalıyor.

Bu anlattıklarım sadece bir kısmı gerisi ilerki yazımızda size kolay gelsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir