Kuzey Kıbrıs Turkcell’den evden ve cepten sınırsız internet

Kuzey Kıbrıs Turkcell, evde Wi-Fi, cepte 3G ile sınırsız internet keyfi yaşatacak özel paketini açıkladı.

Cepten internette paket aşımı yok

Kuzey Kıbrıs Turkcell’den yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:

“Evden ve cepten internet kampanyasında bulunan 2 farklı paket seçeneğinde de paket aşımı olmayacaktır.
Belirtilen paket içeriğine ulaşıldığında, adil kullanım kotası gereğince, kullanım devam edecek ancak internet hızı yavaşlayacaktır. İnternet kullanım hızını yeniden arttırmak isterse, ek paket alma seçenekleri de mevcuttur.

Örneğin; EK 500 yazıp 1111’e SMS atan müşteri 19 TL karşılığında 500 MB’lık ek pakete sahip olacabilecek. Evde internet paketinde ayrıca bir hız paket kotası bulunmadığından, ek paket almaya gerek kalmadan ay boyunca, aynı hız ile kullanılabilecektir.

Paket seçeneklerinin ilkinde dileyen evden internette 1 Megabit (Mbps) sınırsız, cepte 500 MB sınırsız interneti 12 ay taahhütle 39 TL ayda, ikinci pakette ise evde 2 Megabit sınırsız, cepte 1 GB sınırsız interneti 12 ay taahhütle 69 TL ayda ödeyerek kampanyaya dahil olabilmektedir.”

  • İlk pakette evde Wi-Fi ile 1 Megabit (Mbps) sınırsız, cepte 3G ile 500 MB sınırsız internet 12 ay taahhütle 39 TL ayda;
  • ikinci pakette  evde Wi-Fi ile 2 Megabit sınırsız, cepte 3G ile 1 GB sınırsız olarak 12 ay taahhütle 69 TL ayda ödeme seçeneği var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir