PayPal’ın Faaliyet Gösterdiği Pazar Sayısı 203 ‘e Yükseldi

PayPal; Makedonya, Moldova, Belarus, Nijerya, Kamerun, Fildişi Sahili Cumhuriyeti, Monaka Prensliği, Paraguay, Karadağ ve Zimbabwe’da faaliyete başlayan Paypal tam 203 pazar alanında çalışıyor artık.

Artık on ülkede daha faailiyet gösteren Paypalı, buradaki insanlar alışverişlerinde rahatlıkla kullanabilecek.

Paypal Ortadoğu, Avrupa ve Afrika Başkan yardımcısı Rubert Keeley şu açıklamaları ekledi:  “Teknoloji, küresel ticaret sınırlarını ortadan kaldırırken, pek çok kişi kredi kartı veya ATM kartı bilgilerini, uzak bir ülkede faaliyet gösteren, bilinmeyen bir satıcının internet sitesinde paylaşmaktan kaçınıyor. PayPal ile ödemek yapmaksa içlerini rahatlatıyor, çünkü alışveriş sırasında finansal bilgilerini vermek zorunda kalmıyorlar.”

Yakın bir zamanda 10 ülkede hizmet verecek olan Paypal sistemi, internet imkanına sahip olan herkese online alışverişte ödeme seçenekleri sunacak.Keeley “Bundan böyle insanlar dünya çapında 200’den fazla pazarda PayPal ile ödeme yapabilecek. Şimdiye dek hiç bilmedikleri pazarlarda, kolay ve güvenli bir şekilde ödeme yapabilme avantajından yararlanabilmelerini sağlamak için müşterilerimize destek olacağız” diye ekledi.

Haberin kaynağına sondakika.com‘dan ulaşabilirsiniz.

Paypal pazar alanını genişletti
Paypal pazar alanını genişletti

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir