SIM Kartı İç İçe Girmiş Kutular Gibi

  Türkiye`nin en önde gelen gelişmiş şirketlerinden olan Turkcell yeni sım kartını hizmete sundu.

3lü sım kart

Türkiye’nin önde gelen GSM şirketlerinden olan Turkcell, çeşitlenen SIM kartları tedarikçileriyle birlikte geliştirdiği üçlü SIM formatında, standart, mikro ve nano kartlar olarak bir araya getirdi. Farklı cihaz teknolojilerine uyumlu olarak boyutları değişebilen SIM kartlar, üç aşamalı olarak kullanılabiliyor. Tıpkı iç içe girmiş kutular gibi..
İhtiyaca göre üç ayrı SIM kart boyutunu bir araya getiren Üçlü SIM, mevcut SIM kart fiyatlandırmasıyla aynı koşullarda sunulnulmaya başladı.Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Hulusi Acar, konuyla ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:

Sım

Müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak amacıyla dünyada ilk olma özelliği taşıyan bir çözümü sunuyoruz, Üçlü SIM inovatif tasarım, tıpkı bir tıpkı iç içe girmiş kutular gibi istendiğinde iç içe geçirilebilen ve birbirinden ayrılabilen 3 ayrı kartı tek bir SIM kartta bir araya getiriyor. Üstelik 3’lü SIM’in adaptör olarak kullanılabilmesi, harici adaptörlerden ve SIM kartı kesmekten kaynaklanan olası cihaz sorunlarını da ortadan kaldırıyor. Geçtiğimiz Şubat ayında Mikro-DUO tek kartta iki SIM kartı sunmuştuk, şimdi de teknik açıdan çok detaylı bir geliştirmeyle farklı kalınlıklara sahip SIM kartları tek gövde üzerinde birleştiren Üçlü SIM’i müşterilerimizle paylaşıyoruz demiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir