Windows XP için Internet Explorer 9

Explorer 9 full indir

Dünyaca ünlü Internet Explorer web tarayıcısının 9 RC sürümü yayınlandı. Internet Explorer 9 indirme baqlantılarının bulunduğu Microsoft’un web sitesinde Windows XP için olan sürümü bulunmuyor. detaylar için yazının devamına bakınız.

Şimdi akıllarda Windows XP kullanıcıları Internet Explorer 9 kullanamayacak mı sorusu yer almakta. Bizler de bu konuya açıklık qetirmek için bu yazıyı yazıyoruz. Micorosft’un açıklamasına göre maalesef ki Internet Explorer

Dünyaca ünlü Internet Explorer web tarayıcısının 9 RC sürümü yayınlandı. Internet Explorer 9 indirme bağlantılarının bulunduğu Microsoft’un web sitesinde Windows XP için olan sürümü bulunmuyor. Şimdi akıllarda Windows XP kullanıcıları Internet Explorer 9 kullanamayacak mı sorusu yer almakta. Bizler de bu konuya açıklık getirmek için bu yazıyı yazıyoruz.

Micorosft’un açıklamasına göre maalesef ki Internet Explorer 9 sürümü yalnızca Windows Vista, 7 ve Server 2008 sürümlerinde kullanılabilecek. Alttaki baqlantıdan tüm dillerdeki Internet Explorer 9 sürümünü bu belirttiğimiz işletim sistemleri için indirebilirsiniz.

http://windows.microsoft.com/en-US/internet-explorer/downloads/ie-9/worldwide-languages

“Windows XP için Internet Explorer 9” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir