Berkal Technologies Ltd

BERKAL Technologies Ltd. , 2006 yılı başında Elektrik & Elektronik Mühendisi Evrim ALIŞKAN ve Elektrik & Elektronik Yüksek Mühendisi Attila ALIŞKAN ortaklığı ile kurulmuş Lefkoşa merkezli bir KKTC firmasıdır.

Kurucularının mesleki tecrübeleri ışığında, kendine temel hizmet sektörü olarak güç elektroniği ve enerji sektörünü seçmiş olanBERKAL Technologies Ltd.’in  ürün grupları arasında kesintisiz güç kaynakları (UPS), invertör, redresör, şarjör, voltaj regülatörleri ve akü grupları yanında, elektrik kesintilerinde otomatik olarak devreye girerek uzun besleme süresi sağlayan ve Türkiye pazarında “elektronik jeneratör” olarak adlandırılan ürünler de mevcuttur.

BERKAL Technologies Ltd. ’in sözkonusu sektörde temsilciliklerini yürütmekte olduğu markalar arasında APC (American Power Conversion), Tripp-Lite, Cherokee gibi dünya devleri yanında ARTronic, ESİS Elektronik, MRS Regülatör, Çetinkaya Regülatör, Şipal Kablo gibi Türkiye’nin lider enerji firmaları da yeralmaktadır.

Ürünler ve verdiği hizmetler konusunda kaliteyi sürekli ön planda tutan BERKAL Technologies Ltd. , yatırımlarını sürdürmekte, her zaman koşulsuz müşteri memnuniyeti ile hareket etmektedir. Sürekli olarak gelişen teknolojiyi kullanan BERKAL Technologies Ltd. , ürünlerini kullanıcılardan gelen talepler doğrultusunda yenilemekte ve her zaman fiyat/performans açısından en uygun ürünleri sunmaktadır.

Ayrıca enerji sektöründe Teknik Danışmanlık, Mühendislik, Tasarım, Kurulum ve satış sonrası Teknik Servis Hizmetleri de vermekte olan BERKAL Technologies Ltd. , KKTC enerji sektöründe sağladığı başarı ve üstün performans sonucunda kısa zamanda gerek devlet gerekse özel sektör tarafından tercih edilen ve geniş bir referans listesine sahip olan bir firma haline gelmiştir.

Atatürk Cad. Alışkan Apartmanı
No:20/4
Hamitköy
Lefkoşa
33010
KKTC
(+90) 392-2257636
(+90) 392-2257637
(+90) 533-8600023

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir