Kıbrıs Nakliye şirketi

  Hazar Lojistik, Kıbrıs nakliye hizmetlerini, başta Girne, Lefkoşa, Magusa, Güzelyurt şehirlerine olmak üzere tüm Kıbrıs’a gerçekleştirmektedir.

   Yurt dışı taşımacılığında en iyi imkanlarla hizmet vermeyi amaçlayan Hazar Lojistik dünya ticaretinin qloballeşme sürecinde artan ithalat ve ihracat taleplerine karşı alternatif taşıma modelleri sunabilmektedir.

Kıbrıs nakliye hizmetinde uzman kadromuz 7/24 sınırsız hizmet vermeyi kendine ilke edinmiştir. Oluşabilecek hasarları teminat altına alabilmek için operasyonlarımızın tamamı CMR sigortası kapsamında bulundurulmaktadır.

Kıbrıs nakliye konusunda her hafta belirli qünlerde parsiyel (grupaj) Kıbrıs nakliye hizmetlerimiz aralıksız devam etmektedir. Mükemmel servis anlayışımızla Kıbrıs nakliye konusunda öncü firma olma adayıyız.

Hazar Lojistik, bir çok ülkeye ithalat, ihracat, transit, komple ve parsiyel taşımalar konusunda uluslararası karayolu taşımacılık hizmeti vermektedir. İşimizde garantili çalışmak, titizlik ve takip en önemli amacımızdır. Firmamız 15 yıllık deneyim ve tecrübenin qetirdiği bilinçle tüm lojistik faaliyetlerinizde özenle hizmet vermektedir.

İRTİBAT TELEFONLARI
0 324 238 53 83
0 507 202 92 92
info@hazarlojistik.com

KIBRIS NAKLİYE GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ BAŞLICA ŞEHİRLER

GİRNE NAKLİYE
LEFKOŞA NAKLİYE
MAGUSA NAKLİYE
GÜZELYURT NAKLİYE

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir