Libem Eğitim ve Danışmanlık Merkezi

Libem Eğitim ve Danışmanlık Merkezi

Libem Eğitim Grubu olarak kendimize hedef belirlediğimiz ve hiçbir şekilde taviz vermediğimiz kalitemiz, hem ülkemizde hem de yurt dışında takdir görmekteve hem  yurt içinde ve yurt dışında çok önemli kurumlarla işbirliği  yapmamıza olanak sağlamaktadır. Kuruluş aşamamızdan itibaren ülkemizde eğitim kurumu anlayışına bir ivme kazandıran kurumumuz 2011 yılı itibarı ile sadece KKTC de değil tüm Kıbrıs adasında yurt dışındaki eğitim kurumlarının tek çatı altında en çok çalışmayı tercih ettikleri eğitim kurumu olmamızı sağlamıştır. Halen ada çapında üç değişik bölgede hizmet vermekte olen ilim yuvamız Genel merkez Lefkoşa, İskele Şubesi (Yeniboğaziçi) ve Karpaz şubesi (Mehmetçik’te) hizmet vermektedir.

Kuruluş aşamamızdan itibaren eğitimde Avrupa standartlarında kaliteli eğitim anlayışını kendisine ilke edinen kurumumuz yirmi yıla varan birikim ve tecrübemizle KKTC de her kesime eğitim ve danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Yıllar içerisinde kazanış olduğumuz tecrübe ve birikimizle ülkemizde iki binden fazla

öğrencimize istemiş olduğu dallarda eğitim ve danışmanlık hizmeti sağlanmıştır.

Hizmetlerimiz arasında ilkokul ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik okul sonrası destek kursları, etüt programları, yurt dışında okumak isteyen öğrencilerimize danışmanlık ve yazışma hizmetleri, yetişkin öğrencilerimize yönelik İngilizce ve bilgisayar kursları, yurt dışında lisan eğitime katılmak isteyen her yaştan öğrencimize yönelik dil okulları bulunmaktadır.

Kuruluş aşamasından itibaren ülkemize eğitim alanında kazandırmış olduğumuz sertifika programları ve resmi temsiliyetler ile birçok öğrencimize uluslararası eğitim vermiş ve yurtdışından sertifika kazanma şansını elde etmelerine olanak sağlanmıştır. Dünyada en geçerli bilgisayar sertifikasyon programı ECDL’i (European Computer Driving Licence) KKTC’de başlatan ilk ve tek eğitim ve test merkezi  olan kurumumuz sonrasında LCCI (London Chamber of Commerce International) sınavları ile birçok öğrencimize çeşitli dallarda eğitim ve sertifika programına katılma şansına sahip olmasını sağlamıştır. İngiltere’nin en önde gelen üniversitelerinden olan University of Warwick, İngiliz üniversitelerine girişte geçerli İngilizce sınavının yetkili tek test merkezi olarak KKTC’de kurumumuzu seçmiştir.

Tüm Kıbrıs adasında  yabancı üniversite ve dil okullarının tek çatı altında en çok çalışmayı tercih ettiği kurum olmayı başarmıştır. Halen başta İngiltere olmak üzere, İtalya, İspanya, Almanya, Hollanda, Amerika, Kanada, Türkiye, Macaristan, Slovakya, Çek Cumhuriyeti, Rusya, Letonya,Fransa, İsveç, İsviçre, Japonya olmak üzere yüzlerce eğitim kurumu ile resmi anlaşması bulunan kurumumuz eğitimini yurt dışında sürdürmek isteyen öğrencilerimize okul ve yurt yazışmalarını yaparken burs başvurularını da başarı ile tamamlamaktadır.

Kurulduğumuz günden itibaren ülkemiz eğitimine farklı bir anlayış getiren ve öğrencilerini dünya standartları ile tanıştıran kurumumuz ilkelerinden vaz geçmeyerek ve her yıl eğitim alanında yatırımlarına devam ederek yoluna devam etmektedir.

Lefkoşa, Yeniboğaziçi, Mehmetçik

İngilizce, Bilgisayar, El sanatları ve Hobi Kursları, Eğitim Danışmanlık
5 +
(0392) 444 42 44, 229 01 37, 227 83 69
http://libem.com
Libem Eğitim Grubu olarak her yaştan öğrenciye eğitim vermekte ve KKTC’de profesyonel anlamda eğitimde büyük atılımlar yapmaktan çekinmeyen saygıdeğer bir eğitim kuruluşu olmanın gururunu yaşamaktayız.
Genel Merkez: 94, Bedreddin Demirel Caddesi, Lefkosa (KTAMS Yani) KKTC,
Yeniboğaziçi şubesi: İstiklal Caddesi No:1A (Sinerji market yanı), Yeniboğaziçi
Mehmetçik şubesi: Kayabaşı Sokak No:1 Mehmetçik

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir