Bütün Gizemler Bu Android Uygulaması İle Çözülecek

Her geçen gün artan uygulamaları ile Android işletim sistemi, bu kez Secret hayranlarını sevindiriyor. Uzun zamandır beklenen uygulamanın IOS ve Android için hazırlanan versiyonunun yolda olduğu söylentiler arasında.

Secret-2

———————————————————

Şirketin son söylemlerine göre iki uygulama da  (IOS ve Android versiyonu) her ülkeden kullanılabilecek. Uygulamanın yöneticileri blog spot  paylaşımlarında Secret hayranlarının uzun süredir beklediğinin farkında olduklarını ve dünyanın her yerinden daha çok insana ulaşmak adına IOS ve Android versiyonlarının çıkarılacağını belirtti.

Uygulamanın Android versiyonu yeni iki özellik ile birlikte geliyor:

“Arkadaş” ve “Araştır” özellikleri ile Android versiyonu uygulamayı daha çekici hale getirecek. Arkadaş özelliği kişinin arkadaşlarından gelen sırları gösteriyor iken Araştır bölümünde ise kullanıcıların popüler mesajlarını listeleyecek.

Salı günü gelen güncelleme ile hem IOS hem de Android kullanıcıları Secret dünyasında kişisel iletişimi sağladı.Yani kişiler bu uygulama içerisinde birbiri ile mesajlaşabiliyor. Birbirlerinin paylaştığı postlara cevap yazabiliyorlar ve özellikle birbirlerine soru sorabiliyorlar.

secret-app-update

İlk kullanımda kullanıcılar sadece hangi arkadaşları Secret uygulamasını kullanıyor onu görecekler. Şimdi yeni günceleme ile kaç arkadaşınızın aynı uygulamayı kullandığını görebilmektesiniz. Haftalar sonra gelen Salı güncellemesi ile yeni bir güncellemenin geleceği ve ülkelerle paylaşılacağı bilgisi yayılıyor. Uygulama şu an sadece İngiltere’de kullanımda.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir