Askerler İçin Özel Laptop

Panasonic‘in zorlu koşullar için hazırlanmış ürün ailesi Toughbook‘un  CF-31 bizlerle.

 

Zorlu sektörleri bir kenara bırakın, tamamen askeri koşullara uygun yapıda olan Toughbook CF-31, kapsamlı dizüstü bilgisayarı.

 

Özellikle açık arazilerde çalışmak için yaratılmış olan bilgisayar, tasarımıyla tam korumalı olmasının yanında, gelişmiş grafik ve işlem performansı ile profesyonellerin ihtiyacını da karşılıyor.

 

Üstün sağlamlık, performans düzeyi mükemmel bir kombinasyon sunan Toughbook CF-31; olumsuz hava koşullarına, ıslak ve nemli ortamlara, darbelere, düşmelere, sıcağa, soğuğa hatta askeri çatışmalara bile dayanıklı.Peki, Toughbook CF-31 bizlere başka neler sunuyor?

 

Panasonic Toughbook 31, dünyanın en sağlam tasarımı ile birlikte kendi sınıfında en yüksek performansı sunan güvenilir bir dizüstü bilgisayar sunuyor. Damla şok koruma, MIL-STD-810G ve IP65 sertifikasına sahip 1 , bu tamamen engebeli kategorisinde tartışmasız lideri. Intel ® Core  i5 vPro  ve i3 işlemciler * mevcut ayrık grafik ile birlikte, masaüstü sınıfı performans ve gelişmiş grafikler Video/3D, Toughbook 31.

 

    Sağlam performans sunma Altı nesiller artı tutarlı yerleştirme uyumluluk 14 yıllık Panasonic Circulumin ™ teknolojisi, entegre web kamerası ve pil ömrü 13 saat kullanılabilir bir 13.1 “parlak 1200 nit dokunmatik ekran sunuyor ve sizden bir bilgisayar, her yerde, her zaman, sizinle her koşuşda yanınızda güven ile taşıyabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir