LENOVO Çift Kullanım Modu Sunan Dizüstü Bilgisayar

Çift Kullanım Modu Sunan Dizüstü Bilgisayar

 Bilgisayar modu ile Stand modu arasında kolayca geçiş yapın

 

Flex 15 sohbet,video,flim kullanımında 300 derece acıyla inanılmaz.kolaylık sağlıyor.Ayrıca excel ve ofis çalışmalarında klavye ihtiyacı duyulmaksızın dokun matik ekranıyla size inanılmaz kolaylık sağlıyor

10 Noktalı Çoklu Dokunmatik Ekran

Windows 8 için optimize edilmiş 15,6″ 10 parmak dokunuşlu ekranda basit ve sezgisel işaretler kullanarak Flex 15 ile kolayca etkileşim kurun.

Uzun Pil Ömrü

9 saate varan pil ömrü sayesinde Flex 15 ideal bir yol arkadaşıdır. Lenovo Enerji Yönetimi pilin dayanıklılığını uzun süre korur ve gelişmiş enerji tasarrufu özelliği sayesinde şarj süreleri arasındaki zamanı uzatarak mobil olduğunuz zamanlarda size özgürlük kazandırır.

2,54 cm’den daha ince ve 2,2 kg’den daha hafif

İnce ve hafif dizüstü bilgisayarlar genellikle çok pahalıdır. Sadece 22,2 mm (0,87″) kalınlıkta ve 2,2 kg ağırlıkta olan Flex 15 ise oldukça uygun fiyatlıdır.

AccuType Klavye

Büyük beğeni toplayan AccuType klavye, daha rahat yazı yazmak ve hataları olabildiğince azaltmak için ergonomik şekilde tasarlanmıştır.

Dolby® Advanced Audio™’lu Stereo Hoparlörler

Flex 15’in hoparlörleri zengin stereo ses çıkışı sağlarken, Dolby Advanced Audio kullanıcıyı içine alan bir ses deneyimi yaşatır, ses kalitesini artırır ve bozulmayı azaltır.

Çoklu Dokunmatik Touchpad

Windows 8 için optimize edilen sezgisel ve kullanımı kolay touchpad, kolay kaydırma, yakınlaştırma ve döndürme işlevlerine sahiptir.

Kolay Bakım

OneKey® Recovery sayesinde teknik sorunları hızlıca ortadan kaldırıp çalışmaya devam edebilirsiniz. Flex 15 veri yedekleme ve geri yükleme işlemlerini de oldukça hızlandırıp basitleştirir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir