LENOVO FLEX 14

 LENOVO FLEX 14

Lenovo Flex 14, 300° döndürülüp dizüstü bilgisayar modundan stand moduna dönüştürülerek hareket halindeyken de film izleme keyfini artıran veya dokunmatik ekran uygulamalarının en iyi şekilde kullanılmasını sağlayan çift modlu, ince ve hafif bir dizüstü bilgisayardır.

ÖZELLİKLER

1-Windows 8 için optimize edilmiş 10 parmak dokunuşlu 14″ ekranda basit ve sezgisel işaretler kullanarak Flex 14 ile kolayca etkileşim kurun.

2-Tek şarjla 9 saate kadar pil ömrüyle Flex 14 hareket halindeki kullanıcılar için ideal bir yol arkadaşıdır. Lenovo Enerji Yönetimi pilin dayanıklılığını uzun süre korur ve gelişmiş enerji tasarrufu özelliği sayesinde şarj süreleri arasındaki zamanı uzatarak mobil olduğunuz zamanlarda size özgürlük kazandırır.

3-İnce ve hafif dizüstü bilgisayarlar genellikle çok pahalıdır. 21,5 mm incelikte ve sadece 2 kg ağırlıkta Flex 14 ise oldukça uygun fiyatlıdır.

4-Flex 14’ün hoparlörleri zengin stereo ses çıkışı sağlarken, Dolby Advanced Audio kullanıcıyı içine alan bir ses deneyimi sunar, ses kalitesini artırır ve bozulmayı azaltır.

5-Windows 8 için optimize edilen sezgisel ve kullanımı kolay touchpad, kolay kaydırma, yakınlaştırma ve döndürme işlevlerine sahiptir.

6-OneKey® Recovery sayesinde teknik sorunları hızlıca ortadan kaldırıp çalışmaya devam edebilirsiniz. Flex 14 veri yedekleme ve geri yükleme işlemlerini de oldukça hızlandırıp basitleştirir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir