Sony’nin VAIO’su CES 2014’e damgasını vurdu

  Sony, eşsiz multi-flip menteşeli yenilikçi VAIO Fit A serisi dizüstü bilgisayar larının 11 inç modelini, dünyanın önemli tüketici elektroniği fuarı CES 2014’te tanıttı.

Sürekli hareket halinde olan ve her durumda gereksinimlerine uyum sağlayabilecek dizüstü bilgisayar arayan öğrenciler, seyahate çıkanlar profesyonellere uygun, 11 inç ekranı taşınabilir VAIO Fit 11A kişisel bilgisayar, VAIO Fit A serisi daha geniş kitlelere ulaşıyor.

Üç farklı kullanıcı modu: Dizüstü, tablet, izleme

VAIO Fit 15A/14A/13A yelpazesini genişleten VAIO Fit 11A, 10 parmak dokunma özellikli bir 11,6 inçlik Full HD dokunmatik ekrana sahip yelpazenin diğer ürünlerine benzer şekilde, devrimci VAIO Fit multi-flip kişisel bilgisayar tasarımı sayesinde üç farklı kullanıcı modu arasında geçiş yapabiliyor. Kullanıcılar, ekranı menteşesinden döndürerek tek bir çevirmede dizüstü modu, tablet modu, izleme moduna dönüşebiliyor.

vaio-fit-13-agroup-all-mode_218542

 

VAIO Fit 11A tüm gün size eşlik edip bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak.

Dizüstü modunda, kullanıcılar tıpkı herhangi  geleneksel dizüstü kişisel bilgisayar gibi, özellikle ofis ortamında yüksek verimlilikle işlerine odaklanabiliyorlar. Tablet moduna dönüştürüldüğünde evde kullanım için ideal; internette gezinmek, fotoğraf çekmek dijital kalem ile not almak için kullanılabiliyor. Son olarak, izleme modu sunumlarda kullanım için uygun; içeriğin başkalarıyla paylaşılabilmesini görüntülenebilmesini sağlıyor. Bu sayede VAIO Fit 11A  gün boyunca bilgisayarınızla gerçekleştirmeniz gereken işlerde size harika eşlik ediyor.

VAIO-Fit-A-serisi

Etkileyici tasarım, verimli çalışma bir arada

Yeni Intel Bay Trail-M işlemciye sahip olan VAIO Fit 11A, çok özellikli, kişisel bilgisayara ihtiyaç duyan kullanıcılar için çok yönlü bir seçenek sunuyor. VAIO Fit multi-flip ailesinin ikonik tek hatlı tasarımının yanı sıra elmas kesimli VAIO logosunu taşıyan fırçalanmış alüminyum kapak tasarımına sahip olan VAIO Fit 11A, dizüstü bilgisayarın kullanışlılığından taviz vermemek için iki USB 3.0 yuva ve bir HDMI çıkışı ile donatılmış olarak geliyor.

Etkileyici-tasarim- verimli-calisma-bir-arada

 

 

 

 

………………………  Artık kağıt, kaleme gerek yok! ………………..

VAIO Fit 11 A  beraberindeki, kağıt ve kalem kullanma gereksinimini ortadan kaldırmayı amaçlayan VAIO Inspiration Suite temel uygulama koleksiyonu kullanıcıların VAIO dizüstü bilgisayarları üzerinde içeriklerini kusursuz şekilde yakalaması, düzenlemesi, organize etmesi sağlanıyor. VAIO Fit multi-flip kişisel bilgisayarlar, kullanıcıların yaratıcılıklarını ortaya çıkarmasına yardımcı olacak üç uygulama yüklenmiş olarak sunuluyor. VAIO Scan üzerinde görüntülerin resmini çekip yönünü değiştirdikten sonra, kullanıcılar VAIO Clip ile görüntüdeki nesneyi kesip çıkartabiliyor, VAIO Paper  dijital kalem ile görüntülerin üzerine notlar alabiliyorlar. Kullanıcılara kağıt kalem ile yazı yazmak çizim yapmaktan daha fazlasını sağlayan bir deneyim yaşatıyor.

 

VAIO-Fit-11A

 

 

…………………………..   Yüksek çözünürlüklü dijital görüntüleme sistemi. …………..

 VAIO Fit 11A’da bulunan Sony’nin dijital görüntüleme uzmanlığının iyi yönlerini barındıran PC için Exmor RS görüntüleme sensörü, belgelerin yüksek çözünürlüklü görüntülerini çekmeye olanak veriyor. Görüntüler, VAIO Scan uyumlu şekilde çalışan bilgisayarın fotoğraflardaki metinleri tanıyıp işaretlemesi için yeterli netliğe sahip oluyor. Arkadan aydınlatmalı CMOS sensör düşük ışıklı durumlarda parazitin azaltılmasını sağlıyor.

Yuksek-cozunurluklu-dijital-goruntuleme

 

………………………..  Üstün ses, görüntü kalitesi ……………..

Sony VAIO Fit multi-flip kişisel bilgisayara PC için Exmor RS sensörün  Sony BRAVIA 2013 televizyon yelpazesinde kullanılan teknolojiden uyarlanan mobil için TRILUMINOS ekran, mobil için X-Reality gibi diğer teknolojileri dahil etti. Bunlar, ekran üzerinde daha canlı renkler yaratılmasına imkan verdiği en keskin görüntü kalitesini güvence altına alıyor. VAIO Fit multi-flip TM PC aynı zamanda üstün ses performansı sunmak üzere çeşitli ses teknolojilerini kullanan ClearAudio+ modu ile hiçbir bozulma olmaksızın dinamik baslar, muazzam tizler sunacak şekilde güçlendirildi. Kullanıcılar tek  hareketle, kaliteli ses sistemi düzeyinde keskinlik, derinlikteki müziğin keyfini sürebiliyorlar.

 

VAIO-Fit-11A_25253

 

……………………………………………………………………………………………………………………..

Gümüş, siyah, pembe renklerdeki yeni kompakt VAIO Fit 11A 2014 yılının ilk çeyreğinden itibaren satışa sunacak.

 

kaynak: teknolojioku

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir