En Çok İstenen 5 Windows Phone 8.1 Uygulamaları

Windows_Phone_Store

 

Akıllı telefonlar arasında hem uygulamaları ile hem de görünüşü ile ön sıralarda olan Windows Phone’lar her geçen gün yeni uygulamalarla tanışıyor. Windows Phone Marketten indirilen  ve aranan ürünleri incelediğimizde indirilmeyen ya da aranmayan birçok ürünle de karşı karşıya geliyoruz.

Geçtiğimiz günlerde WpCentral Forum’unda çok basit bir soru soruldu: “En çok istediğiniz 5 Windows Phone 8.1 Uygulaması Hangileridir?”. Tartışma, WpCentral Forum üyesi burnabite ile başlıyor iken; üyenin ilk 5 i şu şekilde: TED Talks, NHL Oyun Merkezi, Dropbox, Mozilla Firefox ve BBM.

BBM yani Blackberry Mesenger’ın çalışma altında olduğu belirtiliyor iken burnabite bu madde üzerinde çok fazla durmadı.

Forum üyelerinin burnabite e belirttiği diğer istenen oyun ve uygulamalar Flipboard, Candy Crush, Jawbone UP, Soundcloud ve bazı ekonomi şirketi uygulamalarıdır. Kişisel olarak, Windows Phone 8.1 de Photoshop Express ya da Touch, Resmi bir Fitbit uygulaması ve Banka uygulamaları eklenmeli.

Bir diğer istenen uygulamalar ise QuizUp, Timehop, Youtube, Duolingo. Fakat bu uygulamaların istenme oranı burnabitenin topladığı veriler arasında çok küçük bir dilimi oluşturuyor.

Eğer bir window phone akıllı telefonunuz var ise mutlaka ürün marketindeki oyun ve uygulamaları inceleyip, değerlendirme yapın. Yaptığınız değerlendirmeler uygulamayı hazırlayan yazılımcıların, kullandığınız uygulamaları geliştirmeleri ve daha etkin kullanmanız açısından önem taşıyor.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir