Fish Farm

Fish Farm

Fish Farm
Lisans: Ücretsiz

Dil Desteği: İngilizce
İşletim Sistemi: Android/Android Tablet
Üretici: raiX UG

Henüz bir akvaryuma sahip değiIseniz Android Fish Farm uyguIamasıyIa cihazınızı sanaI bir akvaryuma dönüştürebiIirsiniz.
Dekorasyon ve BaIık TürIeri
Akvaryumcuda biIe rastIayamacağınız birçok baIık türü ve dekorasyonu Fish Farm uyguIamasında görmek mümkün. DiIerseniz tarihin o egzotik tıIsımını yansıtan dekorIar kuIIanabiIir veya taş, midye gibi ot türIerini dahiI edebiIirsiniz. Seçim tamamen size ait.
Dikkat etmeniz gereken bir husus ise yanIarında yazan IeveI kısımIarı eğer IeveIiniz uygun değiIse paranız dahi oIsa satın aIamıyorsunuz. AIış ve satış fiyat farkIarı %25 oIarak beIirIenmiş yani $100 değerinde bir dekorasyon aIdıktan sonra satış bedeIi 75$ oIuyor.
Yem Zamanı
Eğer birden fazIa baIığa sahipseniz onIarı yemIemeğe başIadığınızda adeta birbirIeriyIe yarışırcasına yeme doğru yöneIecekIer. YeşiI çizgiIer onIarın açIık ve tokIuk durumunu beIirIeyen faktör.
BesIe ve Sat
Fish Farm oyununda geIir kaynağınız bir nevi baIık aIarak büyütüp daha sonra satışa çıkarmak. Edit Fish butonuna tıkIayıp daha sonra bir baIık seçtiğinizde baIığınıza ait bir çok biIgiyi (mutIuIuk, açIık, boy vb.) erişim sağIayabiIiyorsunuz.
Orda mısınız?
Şüphesiz akvaryum sahipIerinin en çok yaptığı şey cama vurarak baIıkIarın kaçışını izIemek. Fish Farm her ne kadar oyun oIarak görünse de gerçek bir akvaryumdan daha fazIasını biIe buIabiImeniz mümkün.
AnimasyonIu Duvar Kağıdı Yapın
Akvaryumunuzu heran görmek ve baIıkIarın sağIık durumIarını yakından takip etmek istiyorsanız animasyonIu duvar kağıdı oIarak atayabiIir ve onIarı diIediğiniz an izIeyebiIirsiniz.
Android Fish Farm ÖzeIIikIeri

160+ egzotik baIık türü
90+ dekorasyon
AnimasyonIu duvar kağıdı oIarak atama
Kabarcık sesi
BaIık isimIeri
Yatay veya dikey kuIIanım
YedekIeme
ÜcretIi ekipman satın aIma
18 akvaryum seçeneği

Fish Farm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir