Garmin’ in Yeni Navigasyon Mucizesi Viago

Alanında dünya lideri bir şirket olan Garmin,  daha önce Asus ile oluşturduğu m10 modellerinde Windows Mobile platformunda ilk navigasyon yazılımını üretmesi ve üstün performansı ile tanınmıştı.

Bugünlerde çıkan yeni navigasyon uygulamasını ilk olarak, bu yazımızda tanımış olacaksınız.

 Viago adlı yeni navigasyon uygulaması,  müşteri hedef kitlesini olabildiğince artıracağa benziyor.

Android için geliştirilmiş GPS sistemi aynı zamanda  iOS platformuna sahip cihaz kullanıcılarına da çoklu hedef rota planlayıcısı sunarak, ihtiyaçlarını tam bir şekilde karşılıyor ve diğer Google Maps uygulamalarında bulunmayan özellikleri, bu yazılımda ücretsize yakın bir fiyata bulunduruyor.

Rotanız üzerindeki hava durumlarını size raporlayarak diğer Maps uygulamalarının veremediği detayları sizinle buluşturuyor.

Geçtiğiniz hedefleri size anında bildirerek sizi en kısa dönüş yollarına götürüyor.

Emniyet kiti ( 9,99 $ ) uygulaması eklendiğinde NASA yükseklik ve arazi verilerini içeren Panaroma 3D özelliği sayesinde gerçekçi kavşak görünümleri, yaptığı şerit yardımlarının yanında nerede hangi hız limitleri belirlenmiş, bunlar hakkında kullanıcılara tam bilgi vererek trafik riskini azaltmaktadır.

Toplu taşıma güzergah bilgileri vererek kentsel ulaşım rehberliği sağlamaktadır. Viago’ da bulunan in- app satın alındığında binalar, trafik ışıkları ve işaretleri tüm detayları ile verilerek kullanıcılara kolaylık sağlanmaktadır. İn- app’ a 9,99 $ a sahip olabilirsiniz.

13 Temmuza kadar 0,99 dolar gibi küçük bir ücretle bu programa sahip olabilirsiniz. İntro  fiyatından sonra Viago’ ya verilen değer 1,99 dolar olacaktır. Uygulamayı,  Andoid Market ve Apple Store de bulabilirsiniz.

Viago navigasyon sistemi, yol stresini tamamen yok edecek ve seyahatleri daha eğlenceli hale getireceğe benziyor.

 

Garmin Viago Navigasyon Sistemi ile kendinize kentsel rehber edinin.
Garmin Viago Navigasyon Sistemi ile kendinize kentsel rehber edinin.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir