HD Photo Viewer güncellenen, dinamik yakınlaştırma

HD Photo Viewer ilginç bir Windows Phone 8 fotoğraf uygulaması tam çözünürlükte görüntüleri ve paylaşmanızı sağlar. Windows Phone Pictures Hub aracılığıyla görüntüleri izlerken, görüntü kalitesi pan ve zoom performansı artırmak için azalır. HD Photo Viewer bir daha kaliteli bir izleme deneyimi için tam çözünürlükte görüntüler sunar.

HD Photo Viewer dinamik zoom özelliği ve uygulamasının genel performansını artırmak için birkaç diğer geliştirmeler içerir sürüm 3.4, bugün güncellendi.

hd-photo-viewer-guncellenen-dinamik-yakinlastirma_1

Manuel zoom sınırları resim boyutu ve cihaz hafızasına dayalı bir dinamik olarak belirlenir maksimum yakınlaştırma düzeyine göre değiştirilir. Daha büyük görüntüleri ile uğraşırken, bir “derin zoom” özelliği iki tarafta 4000 pikselden büyük görüntü veya 512MB Ram cihazlarda daha büyük 2000 piksel olacak 1GB veya daha fazla RAM Windows Telefonları için Büyük görüntüleri içeri atar.

Derin yakınlaştırma modu, o ekranın sol alt tarafında bir sembol kepenk dokunarak aktif hale getirilebilir. Bu daha yüksek bir çözünürlükte resim yüklemek için bir kaç saniye sürebilir ama kesinlikle daha büyük görüntülerle izleme deneyimini geliştirir olacaktır.

hd-photo-viewer-guncellenen-dinamik-yakinlastirma
Sürüm 3.4 güncelleme ile oyuna gelen Ek değişiklikler şunlardır:

  • Sayfa arka kaldırıldı ve artık karanlık bir tema zorlamak olmuştur, aynı zamanda fade-out geçiş fade-in kaldırıldı.
  • 1080p cihazlar için yakınlaştırma seviyesi hesaplama düzeltildi.
  • Adı işlevselliği ile ara geliştirilmiştir.
  • Uygulaması şifre eklenmiştir.
  • Ekran yönü düğmesi nasıl davrandığını şimdi seçenektir.
  • O bir kere ayarlandığında dahili e-posta şifre şimdi gizlidir.
  • İyi Cinemagraph “gif Play” butonu ile uygulama içinde çalma sol alt köşesinde ya da daha iyi bir arayüz deneyimi ekranın merkezine taşındı.

Ayrıca sürüm 3.4 güncelleştirme, geleneksel küçük hata düzeltmeleri ve performans tweaks var.

Eğer yüksek çözünürlüklü Windows Phone resimleri görüntülemek için daha iyi bir yol arıyorsanız, HD Photo Viewer incelemeye değer. Tam sürümü şu anda 1,99 $ ile çalışan ücretsiz bir deneme sürümü var.

HD Photo Viewer (düşük bellek cihazları dahil), Windows Phone 8 için mevcuttur ve bunu bulabilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir