Digiturk GameMax’te yer alan Neverwinter’a dev içerik güncellemesi geldi

Digiturk’ün eğlencenin farklı boyutlarında yer alma vizyonuyla kurduğu GameMax oyun platformunda yer alan oyunlardan Neverwinter oyununun yeni modülü Curse of Icewind Dale, Digiturk Genel Müdürlük binasında tanıtıldı.

Neverwinter yayınlanalı henüz bir seneden az olmasına rağmen, oyun için sunulan üçüncü büyük içerik güncellemesi Curse of Icewind Dale, 13 Mayıs akşamından itibaren tüm oyuncuların erişimine açılıyor.

Önceki güncellemelere göre çok daha fazla içeriğe sahip olan bu güncellemeyle oyuna eklenen üç yeni bölge, Neverwinter’ın toplam alanını %33 genişletiyor.

Oyundaki PvP sisteminin tamamen yenilendiği ve geliştirildiği Curse of Icewind Dale, özellikle 60. seviye oyuncular için oyunu zenginleştirecek. Oyuna eklenen yeni görevler, zindanlar ve canavarların yanı sıra, oyuncuların kendi ekipmanlarını güçlendirmesini sağlayan Kara Buz elementi ve bunun işçiliği oyuna ekleniyor.

Türkiye’nin ilk ve lider dijital yayın platformu Digiturk, eğlence dünyasında yeni seçenekler oluşturmak amacıyla Digiturk Gamemax platformunu kurdu.

Digiturk GameMax’te Türk oyuncularının en sevdiği oyunlardan biri olan Dungeons & Dragons – NeverwinterTM ile iki farklı oyun daha yer alıyor. Digiturk GameMax’in içeriği önümüzdeki dönemde yeni eklenecek oyunlarla daha da geliştirilecek.
digiturk-gamemaxte-yer-alan-neverwinter-a-dev-icerik-guncellemesi-geldi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir