Dying Light Videosu Yayınlandı

Geçtiğimiz günlerde Dying Light‘ın Twitter sayfası üzerinden bir teaser videosu paylaşılmış, 11 Şubat’ta oyun ile ilgili bir şeyler paylaşılacağı belirtilmişti. Bu duyuru akıllara, ‘Yoksa oyunun demosu mu yayınlanacak?’ sorusunu getirdi, Techland yayınladığı yeni video ile tüm bu beklentileri boşa çıkarttı.

 

Yayınlanan fragmanın yanı sıra oyunun yapımcılarından Tymon Smektala da bir açıklama geldi. Aşağıdaki video ile, zombi salgınının insan ırkı için ne anlam ifade edeceğine daha da derin bir bakış açısıyla sunmak istediklerini belirten Smektala’ya bu amaçlarına ulaştıklarını söyleyebilirim. Gerçekten güzel ve ilgi çekici bir fragman olmuş, ancak yine de oyunun demosunu tercih ederdim.

Dead Island ve Call of Juarez serilerinin yapımcısı Techland tarafından geliştirilen oyunda, oyuncular salgının ardından karantinaya alınmış bölgede hayatta kalmak için hem zombiler ile mücadele edecekler.  PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One platformlarına yayınlanacak, oyun bu yıl içerisinde çıkacak.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir