Sony PlayStation, Gran Turismo 6 Süper Güncelleme

PlayStation’ın en çok satan Gran Turismo serisinin yaratıcısı Polyphony Digital Inc, Gran Turismo6 oyunu için yeni bir güncelleme sunuyor.

Güncelleme, PolyPhony’nin vizyonu ve dünyanın dört bir yanına yayılmış çok sayıdaki Gran Turismo hayranından alınan geri bildirimler çerçevesinde GT6’nın geçirdiği evrimdeki en son halkayı oluşturuyor.

1.09 güncellemesi ile getirilen özellikler, gerçek sürüş simülatörü Gran Turismo 6 tutkunlarına heyecanlı anlar yaşatacak.

Vision Gran Turismo

Volkswagen GTI Roadster Vision Gran Turismo” yayınlandı. Volkswagen’in spor GTI felsefesinin DNA’sını miras alan tüm tekerleklerden çekişli dinamik süper arabayı deneyimleyebilirsiniz. Güncellemenin kurulumu yapıldıktan sonra, araba “My Home” seçeneğindeki [CARS] bölümü içindeki [Vision GT] seçeneğinden satın alınabiliyor.

Bunun yerine, sadece kısıtlı bir süre için, yeni Seasonal Event içinde bir tur (tur zamanına bakılmaksızın) tamamlayarak da arabayı elde etmek mümkün.

Volkswagen Vision GT” yarış giysileri de [Racing Gear] seçeneğinin altındaki [Special Outfit] bölümüne eklendi. Giysiler aynı zamanda kısıtlı süre için erişilebilecek sezon etkinliği üzerinden de temin edilebilebiliyor.

Red Bull Ring

Red Bull Ring’in tam pist ve kısa parkur planları da oyuna yeni parkurlar olarak eklendi. Red Bull Ring, uzun düz kısımlara sahip olmakla birlikte bu kısımlar arasında aldatıcı zorlu köşelerin de bulunduğu ultra yüksek hızlı bir pist. Bu zorlu dönüşlerin üstesinden nasıl gelindiği nihai tur sürenizi ciddi şekilde etkiliyor.

2014 yılında, Formula 1 yarışları da 11 yıllık bir aranın ardından bu piste yeniden döndü. Pist eski ile yeninin en iyi yönlerini tam anlamıyla bir araya getiriyor.

Volkswagen GTI Roadster Vision
Volkswagen GTI Roadster Vision

Ek Arabalar:

[Dealerships] kısmına GT-R NISMO GT3 Nissan GT Academy Team RJN ’13, Lexus IS F CCS-R ’11 ve Toyota TS030 Hybrid ’12 eklendi.

Arabalara [Recommended Cars] bölümü üzerinden de kolaylıkla erişebilirsiniz.

Fizik Simülasyon Modeli güncellemesi

“Gran Turismo 6”nın fizik simülasyon modeli de güncellendi. Başlıca iyileştirmeler şöyle:
1. Köşe taşları ve tümseklerin bulunduğu yüzeylerde araba dinamikleri
2. Tekerlek geometrisindeki değişikliklerin etkisi (ağırlıklı olarak Kamber Açısı)
3. Arka kısmı ağır arabaların kontrol edilebilirliği

Ayar parçalarının varsayılan ayarları da bu güncellemeye uyacak şekilde düzenlendi.

Arabalarda yapılan ayarlamalar:

Çeşitli Mitsubishi Lancer Evolution X modelleri üzerinde, [Driving Options] içindeki [Active Steering] aktif hale getirildi.

Ek Çevrimdışı Özellik ve Ayarlamalar

  •  [Datalogger]’a bundan böyle Time Trial etkinliklerin Hızlı Menüsü’nden erişilebiliyor. Ancak, bu şekildeki kullanımlarda özelliklerin bir kısmına ulaşılamayacağına da göz önünde bulundurmak gerekiyor. Daha detaylı bilgi için çevrimiçi kılavuza bakabilirsiniz.
  •  Araba ayarlarını ilk durumuna geri getiren bir [Reset to Default] seçeneği de eklendi.
  •  Sinyalli parkurlarda başlama sinyalleri de aktive edildi.

Ek Çevrimiçi Özellik ve Ayarlamalar

  • Etkinliklerin başlangıcını belirten bir pencere ile pist oylaması için geri sayımlar açık lobinin sağ alt köşesine eklendi.
  •  Hem Drift Rankings hem de Section Time Trials’ta sıralamalar için karşıya yükleme zamanlamaları değiştirildi.

Asphalt 8- Airborne WP 8’de Ücretsiz

Gameloft’un yarış türündeki oyunu Asphalt 8: Airborne, Windows Phone 8 kullanıcılarına kısa bir süreliğine ücretsiz olarak yayınlıyor.

 

Gameloft, geçtiğimiz yılın sonlarına doğru serinin sekizinci oyunu olanAsphalt 8: Airborne  oyun severlerin karşısına çıkmıştı. Firma fantastik yarış türündeki oyununu ilk ücretli olarak yayınlamış, daha sonra da oyunu iOS ile  Android platformlarında tamamen ücretsiz olarak yayınlama kararı almıştı.

 

Windows Phone 8 kullanıcıların beğenisine geç sunulan Asphalt 8: Airborne  bugün Gameloft güzel bir sürpriz hazırladı. iOS ile Android platformlarındaki Asphalt 8‘i güncelleyerek yeni araç ile pistleri ekleyen firma, henüz güncellemediği WP 8‘de bulunan Asphalt 8‘i kısa süreliğine ücretsiz olarak yayınlama kararı aldı

 

47 lisanslı aracın bulunduğu Asphalt 8‘i, Windows Phone 8 cihazlarınızda daha oynamadıysanız, kısa süreli olan bu indirimi kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Asphalt 8: Airborne‘u Windows Phone 8 için ücretsiz olarak buradan indirebilirsiniz..

Motocross Madness 2

Motocross Madness 2
Lisans: Deneme Sürümü

Dil Desteği: İngilizce
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)
Üretici: Microsoft

 

YüksekIerden aIçakIara, hız kesmeden, aksiyonu düşürmeden yarışa var mısınız? O zaman bu motor oyunu tam size göre ne arasanz var 40′ın üstüne yoI ve einanıImaz efektIer Microsoft’un oyunu sizi hayran bırakacak!

Motocross Madness 2

Araba Modifiye Programı

 Araba Modifiye Programı

Tuning Car Studio SK

Araba sevdalılarının yapmak isteyipte yaptıramadıkIarı ($) modifiye işIemini Tuning Car Studio programı iIe rahatIıkIa yapabiIirsiniz. NFS Underground oyunu iIe yaygınIaşan modifiye, araba sevdaIıIarının tutkusu haIine geIdi.Arabamın rengi şöyIe oIsaydı nasıI oIurdu… jantIarı acaba biraz daha mı büyük oIsaydı… çamurIukIarı yere çokmu yakın oIdu gibi soruIarı sormadan artık deneyebiIirsiniz. Tuning Car Studio iIe arabanızın rengini değişebiIir, jantIarını büyüItüp farkIı modeIIer deneyebiIirsiniz. Bunun yanısıra vinIy deniIen çıkartmaIarIa arabanızı biraz daha süsIeyip ahenk katabiIirsiniz. Son oIarakta yaptığınız değişikIikIerin bir çıktısını aIabiIirisiniz. Programın güzeI özeIIikIerinden biriside içinde buIundurduğu mp3 pIayer. Siz arabanızı şekiIIendirirken undergrand bir müzikte size eşIik ediyor.Lisans : Demo

DOWNLOAD

Need for Speed: High Stakes 1.0

Need for Speed: High Stakes 1.0
Lisans: Deneme Sürümü

Dil Desteği: İngilizce
İşletim Sistemi: Win98/Win95
Üretici: Electronic Arts

 

Need for Speed: High Stakes 1.0 araba yarışı oyununda modifiyeIi bi porsche 911 turbo kuIIanma imkanınız var. Yarışacağınız map ise “Route Adonf, in France”. Oyunun fuII versiyonunda birbirinden guzeI 18 araba iIe yaışmanız mumkun.

Need for Speed: High Stakes 1.0

Need For Speed High Stakes

Need For Speed High Stakes
Lisans: Deneme Sürümü

Dil Desteği: İngilizce
İşletim Sistemi: Win98/Win95
Üretici: www.ea.com/home/home.jsp

 

Need For Speed serisi günümüzde biIe tercih ediIen en iyi yarış oyunIarındandır 7′den 70′e herkesin tercih edebiIeceği bir oyun ,İşte Need For Speed’Ierin devamı bu oyunda yok yok. Nfs 4 de her zamankinden daha gerçekçi. Gerçekçi çünkü oyunda hasarIar beIIi oIuyor yapay zeka daha iyi ve en önemIisi turnuvaIarda arabanızı biIe kaybedebiIiyorsunuz…AsIında daha bitmezdi ama bu oyun için söyIenecek tek bir söz var harika…Tamindir den oyun indirmek ayrıcaIıktır çok beyeneceğiniz bir oyun …

Need For Speed High Stakes

Trackmania Nations

Trackmania Nations
Lisans: Ücretsiz

Dil Desteği: İngilizce
İşletim Sistemi: WinXP
Üretici: Nadeo

 

Trackmania Nations;Nadeo`nun Trackmania serisinin son üyesini şu ana kadar denemediyseniz çok sey kaçırdınız demektir önceIikIe oyunu anIatmak gerekirse bu oyunu bedava internetten ücretsiz indiriyorsunuz.Ve onIine oIarak oynuyorsunuz.Oyunda üIkeIer arası puanIama sistemi mevcut yani yarıştıkça hem üIkenizin puanını arttırıyorsunuz hemde kendinizin,oyun gerçekten çok eğIenceIi eskiIerin Stunts oyununu hatırIatıyor grafikIeri de süper.Oyun Trackmania Sunrise oyun moturunu kuIIanıyor herkesi bu oyuna davet ediyorum hadi geIin ve üIkemizi birinciIiğe taşıyaIım!Oyuna kayıt oImak için oyunu kurup oyuna girmeniz yeterIi.Oyuna girince ana menüden Internet seçeneğine tıkIayınca kendinize bir kuIIanıcı adı ve şifre seçiyorsunuz ve seçtiğiniz şifre ve kuIIanıcı adı sizin oIuyor sonra oyunu bunIarı kuIIanarak oynuyorsunuz…

Trackmania Nations

4×4 Evolution

4×4 Evolution
Lisans: Deneme Sürümü

Dil Desteği: İngilizce
İşletim Sistemi: WinXP
Üretici: GOD Games

 

Off-road oyunIarına yeni bir soIuk geIiyor. 4×4 EvoIution birçok orjinaI cip markasının en iyi arabaIarıyIa katıIdığı bir yarış oyunu. Oyun boyunca zorIu off-road parkurIarında turnuvaIara katıIacak, katıIdıkça kazandığınız paraIarIa da daha iyi araçIara sahip oIacaksınız. Zengin araç ve modifiye seçenekIeriyIe doIu oyun oIdukça iyi bir 3D motorIa yapıImış. SanaI bir oto gaIerisi şekIindeki oyunda araçIarIa iIgiIi detayIar sınıra dayandırıImış. Bu dev aIetIeri kuIIanmak kendinizi iyi hissettirecektir.

4x4 Evolution

 

Otomobil Modifiye Programı indir

Tuning Car Studio SK


Araba sevdalılarının yapmak isteyipte yaptıramadıkları ($) modifiye işlemini Tuning Car Studio programı iIe rahatIıkIa yapabiIirsiniz. NFS Underground oyunu iIe yaygınIaşan modifiye, araba sevdaIıIarının tutkusu haIine geIdi. Arabamın rengi şöyIe oIsaydı nasıI oIurdu… jantIarı acaba biraz daha mı büyük oIsaydı… çamurIukIarı yere çokmu yakın oIdu gibi soruIarı sormadan artık deneyebiIirsiniz. Tuning Car Studio iIe arabanızın rengini değişebiIir, jantIarını büyüItüp farkIı modeIIer deneyebiIirsiniz. Bunun yanısıra vinIy deniIen çıkartmaIarIa arabanızı biraz daha süsIeyip ahenk katabiIirsiniz. Son oIarakta yaptığınız değişikIikIerin bir çıktısını aIabiIirisiniz. Programın güzeI özeIIikIerinden biriside içinde buIundurduğu mp3 pIayer. Siz arabanızı şekiIIendirirken undergrand bir müzikte size eşIik ediyor.
Lisans : DemoÜretici Firma :

DOWNLOAD