Far Cry Classic müjdesi

Derleme Sony PlayStation 3 Computer Entertainment System, Xbox 360 ve PC için 14 Şubat 2014 tarihinde satışa çıkacak.

The Wild Expedition derlemesinde bulunan, Far Cry oyunu klasik Far Cry FPS oynanışıyla birleşmiş, oyuncuları saatlerce meşgul edecek benzersiz hikaye, muhteşem görsellere sahip açık dünya, orijinal anlatım, akılda kalıcı karakterler sunacak.

Far Cry Classic, ilk Far Cry oyununun üst gelişmiş konsol versiyonudur. Doğada geçen FPS macerasında kendisini eğitimli paralı askerler tarafından avlanır halde bulan kaptan Jack Carver rolüne bürüneceksiniz. Yenilenmiş HD versiyonunda gözalıcı gerçeklikte bitki örtüleri, gerçek zamanlı gündüz, gece geçişleri, kullanabileceğiniz sualtı, uçan araçlar ve çok daha fazlası bulunuyor.

Far Cry 2 : Savaşların harap ettiği Afrika bir yandan sıtmayla uğraşırken, diğer yandan hedefinizdeki isim The Jackal’ın peşinde, çatışmanın yanındaki yozlaşmış savaş lordlarıyla anlaşmalar yapacaksınız. Yeni versiyonda bir kişilik hikaye, hem de Çoklu oyuncu bulunmaktadır.

Far Cry 3 : Medeniyet sınırlarının çok ötesinde, şiddet ve ızdırap la yönetilen kanunsuz bir ada bulunuyor. Kendinizi bu adada kafayı yemiş savaş lordları, yerli asiler arasındaki kanlı çatışmanın ortasında bulacaksınız, kurtuluşunuz ya uyuşturucu, ya da tabanca namlusu yoluyla olacak. Tek kişilik hikaye, Çoklu oyuncu ve İşbirliği modları içermektedir.

Far Cry 3: Blood Dragon – Yıl 2007. Gelecektesiniz. Çavuş Rex Colt: Mark IV Cyber Commando rolündesiniz. Dünya 90’larda meydana gelen nükleer savaş sonrasında harap olmuş durumda. Kızı kap, kötü adamları öldürün, dünyayı kurtarın. Tek kişilik hikaye içermektedir.  “Eğlenceli aksiyon, histerik bir hikayeye sahip Far Cry 3: Blood Dragon 80’lerden esinlenen bir canavar.” – Kevin VanOrd, Gamespot.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir