Gameloft’tan Windows Phone’a Jest

Çok kısa bir süre önce gerçekleşen E3 konferansında tanıttığı oyunlardan iki tanesinin Windows Phone için yayınlanacağı bilgisini veren Gameloft yeni ashphalt OneDrive oyunu ile beraber Windows Phone için 5 adet yeni oyununuda yayınlayacağını duyurdu.

1. Oyun Modern Combat : Blackout Windows Phone İçin Yayınlanacak.
Oyunun genel amacı ise Modern Combat 4 oyununun geliştirilmiş bir versiyonu ve askerleriniz ile beraber savaş yapmanız gerekli.

2. Oyun Cars :Fast as Lightning Windows Phone İçin Yayınlanacak.
Zamana karşı yarışmanız gereken bir oyun olan Cars :Fast as Lightning oyunu normal yarış oyunlarından biraz daha farklı bir biçimde Windows Phone kullanıcılarının karşısına çıkacak, oyunda size verilen süre içerisinde en hızlı ve en iyi şekilde görevi bitirmeniz isteniyor.

3. Oyun Dungeon Gems Windows Phone İçin Yayınlanacak.
Bu oyuna baktığımızda kullanıcılar tarafından pek beğenilmeyen bir puzzle oyunu karşımıza çıkıyor.

4. Oyun Rival Knights Windows Phone İçin Yayınlanacak.
Android için yayınlanmış olan ilk bakışta karşımıza savaş oyunu olarak çıksada bir şövalye oyunu olarak karşımıza çıkıyor, oyun şuan için Google Play üzerinden ücretsiz olarak yayınlanan oyunun Windows Phone işletim sistemi içinde yayınlanacağı duyuruldu.

5. Oyun Asphalt OverDrive Windows Phone İçin Yayınlanacak.
Karşımıza Gameloft tarafından yayınlanan ve kullanıcılar tarafından büyük bir merakla beklenen FULL HD grafiklere sahip yeni Asphalt OverDrive oyununun Windows Phone için yayınlanacağı duyuruldu.

6. Oyun Ice Age:Adventures Windows Phone İçin Yayınlanacak.
Hayvanat bahçesi oyunun farklı bir serisi olarak karşımıza gelen oyun hayvan severler tarafından büyük bir ilgi ile oynanacağı kesin.

7. Oyun Spiderman – Unlimited Windows Phone İçin Yayınlanacak.
Geçtiğimiz günlerde hakkında bilgiler gelen yeni Spider-MAN oyunu farklı bir seri olarak Windows Phone Kullanıcıları İçin Yayınlanacak.

Gameloft tarafından duyurulan ve resmi olarak duyurusu gerçekleştirilen oyunlar Windows Phone kullanıcılarının yüzünü güldürecektir, Windows Phone için ne zaman yayınlanacağı hakkında ise herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir