SteamOS İndirilmeye Hazır

SteamOS İndirilmeye Hazır

  Valve’nin beklenen işletim sistemi SteamOS’un deneme sürümü indirilmeye sunuldu. Linux tabanlı bir işletim sistemi olan SteamOS 960 MB boyutunda. Steam Machine’ler ile yüklü gelecek bir oyun işletim sistemi. Valve’nin geçtiğimiz aylarda tanıttığı ve merakla beklenen oyun işletim sistemi olan SteamOS indirilmeye sunuldu. 960 MB büyüklüğündeki bu işletim sistemini kullanan yeni oyun kontrolcüsü de Steam Machine. Valve ayrıca bügün 300 Steam kullanıcısına Steam Machine’lerini de yollamaya başlıyor. Valve bu işletim sisteminin 2014 yılında kullanmasını tavsiye ediyor. Ama eğer yazılım meraklısı iseniz hemen denemenizi de öneriyor.

 

SteamOS-İndirilmeye-Hazır_11

 

 

Şu anda NVIDIA grafik kartları ile çalışan SteamOS’un AMD ve Intel ile de çalışması için çalışmaların devam ettiği de bilinmekte. SteamOS’un yüklemeniz ile beraber bilgisayarınızdaki her şey silinmekte. Yükleyecek kişilerin bunuda göze alması gerekmekte. Yüklemeyi düşünen kişilerin ve SteamOS hakkında merak edilen bilgileri görmek isteyenler ise buradan  SteamOS ile bilgileri görebilirler .

 

SteamOS-İndirilmeye-Hazır_22

 

 

 

 

 

 

 

Ayrıca Valve’nin sunduğu resmi SteamOS’u indirmek isteyenler buradan indirebilir. Bunun yanında farklı kaynaklardan SteamOS torrent üzerinden sunulmakta. Ayrıca SteamOS’un görüntülerini de diğer sayfalardan görebilirsiniz.

 

SteamOS-İndirilmeye-Hazır_33

 

SteamOS-İndirilmeye-Hazır_44

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SteamOS, oyun üzerine kurulu ilk işletim sistemi olarak gösterilmekte. Linux tabanlı bir işletim sistemi olan bu işletim sistemi sadece 960 MB büyüklüğünde.

 

SteamOS-İndirilmeye-Hazır-_55

SteamOS-İndirilmeye-Hazır_66

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oyun sevdalılar için çok uygun bir işletim sistemi olan SteamOS’u indirmek için eğer yazılım meraklısı değilseniz 2014 yılın ilerleyen zamanlarda yüklenmesi öneriliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir