Titanfall ve Dark Souls 2 oyunları XBox konsollarına gelmiştir

Titanfall-Dark-Souls-II_Xbox-One-360
Xbox One geçen hafta yeni bir oyun alamadım, ama bu sadece fırtına öncesi sessizlik oldu. Bu hafta, merakla beklenen Titanfall nihayet (Avrupada çıkışı Cuma günü takip edecek) Kuzey Amerika’da indi. Bugüne kadar Muhtemelen en gelişmiş first-person shooter, Titanfall hiç ondan önce oyun gibi Xbox One konsolları hareket potansiyeline sahiptir.

Xbox 360 için hala iki hafta beklemek zorunda Titanfall Xbox konsolları ve PC için özeldir. Dark Souls II Namco Bandai den. Bir meydan okuma istemesi oyuncular ile meşgul olacak Dark Souls II çok uzun bir süre için. Her iki oyun için ekran görüntüleri.

Titanfall (Xbox One)

Respawn Entertainment (yaratıcıları tarafından kurulan stüdyo gelen ilk oyun Call of Duty serisi) üzerimize nihayet! Bu sadece online first-person shooter oyuncuları diğer oyunculara ve CPU kontrollü botlara karşı hem büyük ölçekli oyuna katılmak için izin veriyor.

Titanfall-jumping
Büyük (ne olursa olsun 792p çözünürlük) grafik ve geliştirme ekibinin safkan yanı sıra, Titanfall de Titans adlandırılan dev oyuncu kontrollü robotlar gibi zorlayıcı ve benzersiz özellikler sunuyor. Hatta Titans dışında, oyuncular hala jetpacks, ziplines ve duvar atlama yeteneği özgürlük sayesinde ton var.

Titanfall bir de mevcuttur Xbox konsol Bir paket bir ile, Titanfall temalı kontrolör ayrı ayrı mevcuttur. Xbox 360 versiyonu ABD ve Avrupa’da 28 Mart 25 Mart takip edecek. Xbox 360 versiyonu onun next-gen kardeşi kadar yaşayacak?

Titanfall – Xbox One – 16.4 GB – $59.99 – Amazon Link
Titanfall Xbox Bir Konsol Paketi – 499,99 $ – Amazon Bağlantı
Titanfall Denetleyicisi – Xbox One – 64,99 $ – Amazon Bağlantı
Dark Souls II (Xbox 360)


Manevi halefleri Demon Souls Playstation 3, Dark Souls Yazılım ve Namco Bandai itibaren gelen oyun piyasadaki en zorlu aksiyon-RPG bazılarıdır. Değerlendirme Erken kelime olduğunu Dark Souls II , en modern oyunlara kıyasla ölümcül düşmanları ve tuzakları ile, bol bol ve değerli küçük rehberlik selefine gibi zor ve titiz. İşte tüm eğlenceli bir parçası, bölüm hayranlarına söyleyebilirim.

Dark-Souls-II_Xbox-360_0
Ölüm ile cezalandırma bölümünde kanıtlıyorki II orijinal toplam yüzde 50’sine ulaşıncaya kadar her ölüm maksimum HP azaltır. Sadece nadir bir öğe bir oyuncunun insanlığı ve maksimum HP sınırınından geri olacaktır. Diğer değişiklikler, yeni bir tesviye sistemi, irade şenlik ateşleri arasında hızlı seyahat için yeteneği ve geliştirilmiş kilit açma yeteneği mücadele sırasında. Dahil

Dürüst olmak gerekirse, Dark Souls serisi benim için çok hareketli. Daha fazla boş zaman ve / veya mazoşist eğilimlere sahip kişiler serisi güzel evrenin ve derin oyun çekilmesinin nedeni.

Dark Souls II – Xbox 360-5,75 GB – 59,99 $ – Amazon BağlantıXbox.com Bağlantı
Xbox Live Arcade

RFR_Super-Punch
Windows Phone ve Windows 8 için Rayman Fiesta artık Çalışıyor

Bu hafta yeni bir indirilebilir Xbox Live Arcade oyunu alacağız gibi görünmüyor, ama yakında birlikte gelecektir eminim. En azından Rayman Fiesta Run sadece (Windows Phone 8 ve Windows 8 üzerinde olacak), bu yüzden hiçbirimiz indirilebilir Xbox oyun çekilmesi geçmesi gerekir.

Önümüzdeki hafta geliyor

Titanfall ve Dark Souls II . Ama başka bir büyük oyun yakında görünmüyor! Gelecek hafta, Konami de yayınlayacak Metal Gear Solid V: Ground Zeroes Xbox One, 360 ve Playstation konsolları için.

Zemin Zeroes gerçek bir değer fiyatlı prequel olarak hizmet vermektedir Metal Gear Solid V gelişiminde kalacak. Oyuncular bir kez daha cesur bir kurtarma gerçekleştirmek için bir cezaevi kampına sızması gerekecek.

Xbox One ve 360 versiyonları Ground Zeroes denilen özel bir misyonu bulunmaktadır Playstation versiyonları gelince, onlar oynadığı farklı bir misyonu olsun Metal Gear Solid 1 Solid Snake sürümü. Aranızda Microsoft ve Sony platformlarında oyunu almak için aşağıdaki linklerden faydalanabilirsiniz?

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes – Xbox One – 39,99 $ – Amazon Bağlantı
Metal Gear Solid V: Ground Zeroes – Xbox 360 – 29,99 $ – Amazon Bağlantı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir