Selfie Çekimleri İçin French Girls Uygulaması

Ödüllü iOS uygulaması French Girls, son ayların trendi olan selfie çekimleri eğlenceli yapısıyla bir üst noktaya taşıyor.

Uygulamaya çektiğiniz selfie fotoğraflarını yükleyerek yabancıların o fotoğraf için yaptığı çizimleri görüntüleyebilmek ya da başka insanların yüklediği selfie fotoğraflara kendi çizimlerini yapmak mümkün.

Uygulamada binlerce insanın yüklediği fotoğraf ve bu fotoğraflara yapılan çizimler yer alıyor.
indir1

 

————————————————————————————–

İşte o çizimlerden Örnekler:
————————————————————————————–

French Girls
French Girls

————————————————————————————–

French Girls Uygulama
French Girls Uygulama

————————————————————————————–

French Girls Uygulaması
French Girls Uygulaması

Google PageSpeed’i Güncelledi

 

Kullanıcılar tarafından web site hız testi olarak kullanılan Google PageSpeed güncellendi.

Güncelleme ile birlikte kullanıcılara sunulan yeni özellikler, kullanıcıların daha önce mobil sayfa görünümlerinin hız testini yaparken, güncelleme ile birlikte artık mobil ve web sayfası görünümlerini de hız testine tabi tutacak.

Daha önceki sürümünde sadece sorunu kullanıcıya gösteren Google PageSpeed güncelleme sonrası sorunun yanında çözümü de kullanıcılara sunmaktadır.

Sizde web sitenizin hızını test edip sitenizin daha hızlı ne şekilde açılabileceğini öğrenmek istiyorsanız https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/ adresine tıklayabilirsiniz.

Slayt Hazırlama Programı indir

Slayt Hazırlama Programı ile slayt animasyon flash show lar yapabilirsiniz..

Resimlerinize özel simgeler kalp, yaprak ve müzik ekleyebilirsiniz, bunların haricinde çeşitli efektler de var.

Kullanımı çok basit yinede aşağıda resimli anlatımı veriyoruz.

En kısa zamanda güzel animasyon resimler yapabilir sevdiklerinize yada sevdiğinize güzel resimler hazırlayıp hoş anılar yaşatma şansı bulabilirsiniz.

Lisans: Deneme Sürümü

İşletim Sistemi: Windows 2000, XP, Vista

Dil:İngilizce

Sürüm:4.87

Üretici FirmaFlash Slide Show Maker

indir1

———————————————————————————————
İşlem Yapıldıktan sonra ki örnek bir resim.


 

IPad için Sketchbook Pro indir

Sketchbook dijital çizim için endüstri standardı Pro!
Autodesk Sketchbook ® iPad Pro profesyonel kalitede boya ve çizim uygulamasıdır. .
Kendi masaüstü muadili olarak aynı boya motoru kullanarak, Sketchbook Pro iPad deneyimi için özel olarak tasarlanmış bir akıcı ve sezgisel kullanıcı arayüzü ile araçları çizim ve boyama komple bir set sunuyor :
Sketchbook iPad için Pro herhangi bir cihaz desteği ile

• Tam ekran çalışma alanı oryantasyonu
• Özel tuval boyutları
• Tam çoklu dokunmatik desteği Dinamik simetri özelleştirebilirsiniz
• 100 üzerinde hazır ile Kapsamlı Fırça Library
• Çoklu yönetilebilir katmanları çalışıldığını saklamak
• Galeri Copic Renkli Kütüphanesi
• Özelleştirilebilir UI kaydetmek
• Time-lapse Record doğrudan Fotoğraf Arşivi hız çizim oturumları saklamak ve farklı cihazlarda tuvaller erişmek için

 

indir1

Nokia, Lumia 1520 için yeni güncelleme yayınladı

Nokia, Windows Phone işletim sistemi’ne sahip telefonlarını güncellemeye devam ediyor.

Bugün itibariyle şirket 6 inç ekran’a sahip olan Lumia 1520 phablet modeli için (8.0.10521.155 ) yapı numaralı güncellemeyi indirmeye sundu.

Güncelleme cihaza hata düzeltmelerinin yanı sıra ek özellikler getiriyor.

Sizde bu cihaza sahipseniz Ayarlar menüsünden güncellemeleri kontrol ederek yükleme yapabilirsiniz.

Güncellemenin yüklenmesi 5 – 10 dakika arasında sürede tamamlanıyor. Bu yüzden yüklemeyi Wi-Fi bağlantısı ile yapmanızı öneririz. Ayrıca pilinizin de yeterli seviyede dolu olması gerekiyor. Son olarak güncelleme sırasında hiçbir şekilde çağrıya cevap verilmeyeceğini hatırlatalım

nokia-lumia-1520-icin-yeni-guncelleme-yayinladi

Office 2013 Service Pack 1 İndir

Microsoft, Office 2013 için ilk servis paketini yayınladı.

Microsoft’un açıklamasına göre güncelleme güvenliğini ve performansı arttıran yeni güncellemeleri içeren servis paketi önceki tüm güncellemeleri de otomatik olarak gerçekleştiriyor.

Office 2013 32 bit indirme 666,73 mb boyutunda Office 2013 64 bit indirme 800 mb boyutunda Ofis 2013 microsoft’un Office için ilk büyük güncelleme özelliğine sahip.

Microsoft Office 2013 güncelleme paketi güvenlik ve performans’ı barındıran en geniş paket, tüm güncelleştirmeleri bir arada barındırıyor.

Servis paketi Office 2013 32 bit İNDİR 

Office 2013 64 bit İNDİR versiyonları indirmek için linkleri kullanabilirsiniz.

Microsoft Office 2013 güncelleme paketi güvenlik ve performans’ı barındıran geniş paket, tüm güncelleştirmeleri bir arada barındırıyor.

 

Linkler kendi site linkleridir

Tab Killer: Ram dostu chrome eklentisi

tab-killer-ram-dostu-chrome-eklentisi

 

Chrome Kullanırken benim ekranda sürekli 15 e yakın sayfa açık be bazı sayfalara uzun zaman bakmıyorum, bilgisayarım ne kadar güçlü olsa da  bakmadığım sayfalardan dolayı bilgisayarım yavaşlamaya donmaya başlıyor.

İşte bu eklenti ile bilgisayarımızın ram yüzdesini yükseltiyoruz açık olan sayfalarımız laptopumuzun ram ını harcamasını Tab Killer ile önlüyoruz, buna kısaca ram dostu eklenti diyebiliriz.

Chrome Web Store nin eklentilerden biri olan Tab Killer tamamen güvenli bir eklentidir.

Program kendi sitesinden link verilmiştir

Programı indirmek için TIKLAYINIZ

Snapdragon Batteryguru 2.2.1

Snapdragon BatteryGuru uygulaması 2.2.1 sürümüne yükseltildi. Uygulamanın güncellenen versiyonunda Quick Charge teknolojisiyle kullanım alışkanlıklarına göre kullanıcılara uygun şarj zamanlarını bildiren öngörücü şarj yeniliği eklendi.

Snapdragon BatteryGuru, Snapdragon mobil işlemcili telefonlarda cihazın işlevselliğini optimize eden akıllı değişiklikler yaparak pil performansını ve genel kullanıcı deneyimini geliştiren bir pil tasarruf uygulamasıdır.

Bu uygulama:

  • Pil ömrünü uzatarak daha az şarj etmeyle daha uzun pil ömrü sağlar.
  • Snapdragon işlemcili akıllı telefonunuzu nasıl kullandığınızı akıllı bir biçimde öğrenir ve akıllı telefon işlevselliğini devre dışı bırakmadan cihazınızı optimize eder
  • Kullanıcı yapılandırması gerektirmez – Snapdragon BatteryGuru, bunu sizin yapmanıza gerek kalmaması için akıllı telefon ayarlarını otomatik olarak öğrenip ayarlar

snapdragon-batteryguru-2-2-1_1

——————————————————————————————————————————-

Snapdragon BatteryGuru, 24 gün arası süren bir başlangıç döneminin ardından kullanıcının davranışlarını öğrenir ve daha sonra pil ömrünü uzatmaya ve deneyimi geliştirmeye hazır olduğunu kullanıcıya bildirir. Snapdragon BatteryGuru, arka planda çalışmaya devam eder ve kullanıcı hakkındaki bilgilerini derinleştirerek deneyimi zaman içinde daha da fazla optimize eder.

Snapdragon BatteryGuru pil tasarruf uygulaması Snapdragon işlemcili cihazları desteklemektedir. Dilerseniz uygulamayı aşağıdan indirebilirsiniz.

İndirmek için tıklayın: Google Play Store-Snapdragon BatteryGur

Adobe Photoshop CC 3 Boyutlu Baskı Desteği

Adobe artık 3 boyutlu yazıcılara destek vermeye başladı.

Photoshop, serisinin son sürümü Photoshop CC‘ye gelen 3 boyutlu baskı yamasını almasıyla resmen  3 boyutlu baskı teknolojisine uyum sağlamış oldu.

 

Tasarımcılar için özel hazırlanmış olan bir menü ile sıfırdan 3 boyutlu tasarımlar yapabilir, mevcut tasarımları düzenleyebilir, uyumlu 3 boyutlu yazıcılardan baskı alabilirsiniz.

 

Pyhsical 3D Printing in Just One Click eklenti sayesinde 3 boyutlu baskı hakkında bilgiler veriyor ve size kolaylık sağlıyor. Eklentiyi denemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın

 

programı burdan indirebilirsiniz TIKLA

program videosunu izleyebilirsiniz

Galaxy S3 Android 4.3 Jelly Bean Güncellemesini Yükle

Samsung Galaxy S3 Android 4.1.2′den Android 4.3 güncellemesini bugün itibariyle yayınlamaya başladı.

Samsung Galaxy S3 daha önce güncelleme yayınlayacaktı ancak bazı sorunlar nedeni ile geciken Android 4.3 jelly bean ‘i dağıtmaya başladı. 439 MB büyüklüğündeki Android 4.3 güncellemesini yüklemek için ayarlar bölümünden en altta Cihaz hakkında kısmına gelerek yazılım güncelleştirmeye tıklayarak Galaxy S3′nünzü güncelleyebilirsiniz. Diğer yöntem ise Samsung KİES yazılımını kullanarak burdan indirerek bilgisayarınıza yazılımı kurup S3′nünzü usb ile bağlayarak PC üzerindende güncelleyebilirsiniz.