Kerish Doctor

Kerish Doctor
Lisans: 15 gün ücretsiz deneme

DiI Desteği: İngilizce
İşIetim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP/Win2000
Üretici: Kerish Products

 

Kerish Doctor bilgisayar hızlandırma, antivirüs, bilgisayar bakımı işlevlerini yerine getiren çok kapsamlı bir programdır.
Program internet optimizasyonu yaparak internet gezintiIerinizi hızIandırır. Bunun yanında oyunIar aktifken sistem kaynakIarını kuIIanan uyguIamaIarı durdurarak önceIiği oyunIara verir ve oyunIarın daha hızIı çaIışmasını sağIar.  GeneI oIarak biIgisayar bakımı yapan program geneI performans artışı da sunar.
Kayıt defteri düzenIeme, kısayoIIarın ve dosya kaIdırma detayIarının hataIarını düzeItme, virüs tespiti programın diğer özeIIikIeridir.

Avantajları

okey Kullanıcı müdahalesi olmadan, gerçek-zamanlı çalışma
  Program kullanıcı müdahalesi olmadan gerçek zamanlı olarak bilgisayarın yüksek kaliteli bakım 7/24 üreten, ilke “Install-ve-unut” kullanarak çalışır.
okey Çalışmalarında, mükemmel güvenilirlik ve güvenlik
  En programları daha hataları bulmak için çalışıyoruz yazılımın kendi sınıf aksine, gerekli nesneleri silmez ve bilgisayarınıza zarar vermez.
okey Arıza tespiti ve PC temizlik Benzersiz teknolojiler
  Kerish Doktor 2013 kendi sınıfının en umut verici bir ürün yapmak, benzer yazılım görülmez birçok benzersiz teknolojiler içeriyor…
okey Program çekirdek ve algoritmaları düzenli olarak güncellenmesi
  Uygulama düzenli olarak İnternet’e erişirken temizlik hata düzeltme ve PC algoritmaları günceller.
okey Windows ile çalışmak için araçlar tam paket
  Uygulama işletim sistemi ile çalışmak için gelişmiş kullanıcılar için gerekli araçları tam bir paketi içerir. Başlangıçta, yüklü yazılımlar, sistem hizmetleri, kurtarma noktaları ve diğer işlemleri ile çalışmak bir kaç tıklama mevcuttur.
okey Basit kullanıcı dostu arayüz
  Kerish Doktor 2013 kullanıcı dostu ve güzel bir arayüze sahiptir. Program yeni başlayanlar hem de deneyimli kullanıcılar için kolay olabilir ile etkileşim…

Kerish Doctor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir