Arabalara navigasyon almaya gerek yok artık

Audi ile Nvidia şirketi işbirliği ile : SoC Tegra 3 pano Audi TT, Tegra 4 ün arkasından – aktif tablet yapmaktadır.

Nvidia şirketi aktif araç üreticileri ile çalışıyor – Audi, BMW, Tesla, Aston Martin, Maserati, ve daha bir düzine diğer şirketler gibi Kaliforniyalı şirket markaların ortakları arasında. Ve Audi sadece bir örnek Nvidia otomobil üreticileri ile etkileşim içinde olduğunu gösterdi.
CES 2014’te Audi fırsatları SoC Nvidia Tegra 3 olmadan değil, yeni nesil modeli TT, bir pano gösterdi. Ve Alman üretici şirketi SoC Tegra 4 kullanmaya karar verdi.
Pano Audi TT Orta yerde iki modda çalışabilir 12.3 diyagonal ekran, aldı. İlk – Klasik Büyük bir hız göstergesi ve takometre, yol bilgisayarı haritalaması sağlar. İkincisi – eğlenceli. Eğer aktif hale getirirseniz, sanal takometre ve hız küçülür, maksimum alan veri görüntüleme bilgi ve multimedya tür için aktive edilir. Tipik bir örnek – çıkış arazi haritaları.
Ekran modülü üzerinde grafik işleme sorumlu Audi TT Görsel Bilgisayar bu durumda merkezi bir unsurdur (Visual Computing Modül, VCM), bir tek-çip sistemi Nvidia Tegra 3 olmasıdır. CES 2014 sırasında Nvidia VCM’nin parçası olarak kullanılan ve SoC Tegra K1 edilebileceğini açıkladı.
Tablet bilgisayar gelince, arabada kalma konforu artırmak amacı ile oluşturuldu. Cihaz, yönetmsini sağlar, onboard infotainment sistemi (MMI), Wi-Fi üzerinden bağlanır. İstenirse, tablet ekran hız göstergesi ve takometre görüntüleyebilirsiniz.
İlginçtir, bu ürün son derece özel bir cihaz olmasıdır – iyi donanım platform tabanlı ürünler haline, Google Play erişimi olan tam teşekküllü bir Android işletim sistemi kullanımı yatıyor SoC Nvidia Tegra 4. Çapraz ekran cihazlar – 10.2 inç, çözünürlük – 1920 x 1080 piksel. Tabletin diğer özelliklerini rapor eder.
Audi-TT-Tegra-4-6Audi-TT-Tegra-4-5
Audi-TT-Tegra-4-7
Audi-TT-Tegra-4-4Audi-TT-Tegra-4-3
Audi-TT-Tegra-4-2

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir