ASUS VivoTab Note 8 Piyasada

VivoTab Note 8, güçlü Intel Atom Z3740 “Bay Trail” işlemcisi ile Wacom Stylus kalemiyle, tek elle bile kullanabilecek şekilde tasarlandı. ASUS VivoTab Note 8 Türkiye’de satışa sunuldu.

 

ASUS, Wacom stylus kalemi, hem verimlilik hem de yaratıcılık için en iyi kalem bazlı tablet olan Windows 8.1 işletim sistemli VivoTab Note 8’ i tanıttı. Profesyoneller, hem de öğrenciler için tasarlanan ve Microsoft Word, Excel, PowerPoint ile OneNote içeren Microsoft Office Ev ve Öğrenci 2013 Paketi yüklü gelen VivoTab Note 8, sadece 380 gr ağırlığında ve tek elle kullanmaya müsait oluşuyla ideal bir mobil verimlilik aracı. İnce kenarları, HD standardında IPS ekranı ile şık tasarımıyla ASUS VivoTab Note 8, hem iş hem de eğitim söz konusu olduğunda en yüksek konuma gelmeyi hak ediyor.

Güçlü dört çekirdek işlemci

 

VivoTab Note 8, çoklu görev performansı ile olağanüstü enerji verimliliği için en yeni Intel Atom Z3740 işlemci ile güçlendirildi. 8 saate kadar çıkabilen pil ömrü ve VivoTab Note 8, bir iş gününü yeniden şarj edilmeye ihtiyaç duymadan tamamlayabiliyor. 2 GB belleği ve 64 GB’a kadar katı hal depolamanın yanı sıra 64 GB’a kadar Micro SD kart kullanabilme becerisi ile uygulamalarınız ve dosyalarınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm alanı bu cihazda bulacaksınız. Ayrıca bir yıllık sınırsız ASUS WebStorage sayesinde hareket halindeyken verilerinize ulaşmak çok kolay.

Wacom teknolojisi ile kesin, doğru veri girişi

 

Ultra ince kenarları ile tek elle kullanmaya uygun tasarlanan VivoTab Note 8, hareket halindeyken kullanmak için ideal. Profesyonel Wacom kalemi, tabletin kenarının altındaki yuvasına düzgünce oturuyor, böylece ihtiyaç duyduğunuz her an elinizin altında oluyor. Üstün Wacom teknolojisi ne dayanan bu kalem, olası en iyi kesinliği, hızı, tepkiselliği, tutuşu sağlıyor. Bu da 1024 seviyeli basınç duyarlılığı ile birleşerek son derece doğal bir yazma, çizme deneyimi sağlıyor; yani artık eskiz defterinizi ya da dizüstü bilgisayarınızı gerçekten bir köşeye atabilirsiniz: tek ihtiyacınız olan VivoTab Note 8!

Ses konusunda çok ciddi

 

ASUS Golden Ear ekibinde yer alan uzmanların oluşturduğu ekip tarafından geliştirilen SonicMaster ses teknolojisi, ses kalitesini böylesi küçük cihazdan beklemeyeceğiniz ölçüde artıran özel bir donanım, yazılım karışımı kullanıyor. Büyük rezonans hazneleri olan arka yüz stereo hoparlörler zengin, tok bas sesler sağlıyor, incelikli ses işleme araçları müziğin, filmlerin ve oyunların kulağa muhteşem gelmesi için frekans yelpazesini çok yükseltiyor.

 

ASUS VivoTab Note 8, KDV dahil 959 TL’den satışta.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir