Concord’un 7 inçlik tabletler için hazırladığı hoparlörlü kılıfı

Tabletler için özel olarak hazırlanan kılıfların sayısı gün geçtikçe artıyor. İnceleme konuğumuz ise Concord’un 7 inçlik tabletler için hazırladığı hoparlörlü kılıfı.

Tabletler için özel olarak hazırlanan kılıfların sayısı gün geçtikçe artıyor. İnceleme konuğumuz ise Concord’un 7inçlik tabletler için hazırladığı hoparlörlü kılıfı.
Android tabanlı tablet sayısındaki artışla beraber bu tabletler için üretilen kılıfların sayısı da gün geçtikçe artıyor. Concord’un 7 inçlik tabletler için hazırladığı kılıf ise içinde bulundurduğu dahili hoparlör ile fark yaratmayı amaçlamış. Sade ve şık plastik bir dış tasarıma sahip kılıf siyah, pembe ve koyu mavi olmak üzere 3 renkte yapılmıştır.kılıfff
3.5 mm jack bağlantısı ile tüm tabletlerinize bağlayabileceğiniz bu kılıf USB kablosuyla USB’li tüm elektronik aletlerden şarj olabiliyor. Tek şarj ile ortalama 5 ile 7 saat arası müzik dinleyebileceğiniz bu ürünü aynı zamanda tabletinize stand olarak da kullanabilirsiniz.
0.5 Wattlık çıkış gücüne sahip bu ürün müziği tüm derinliğiyle dinlemek isteyenleri mutlu etmeyebili ama günlük kullanım için oldukça kullanışlı .Bu kılıfın 600 gr gibi içeriğine göre hafif sayılabilecek buürünün şarj USB şarj kablosu da kutusundan çıkıyor. Ürünü 40 TL’ civarında satın alabilirsiniz…kı kılıf

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir