Google’ın Yeni Ortağı Htc

Mobil dünyada HTC M8 dedikoduları almış başını gidiyor.

 

Mobil dünyadasın da  HTC M8 dedikoduları almış başını gidiyor. Dün M8’in sızıntı görüntüsü ortaya çıkmıştı. Hatta yeni fotoğrafı sosyal medyaya sızdı. M8 gelişmeleri bir kenarda dursun, HTC‘ ile ilgili yeni iddialar var. Focus taiwan sitesinin haberine göre yerel medyada HTC‘nin Google ile iş birliği yaparak, tablet piyasası na geri döneceği belirtiliyor.Commercial Times’ın herhangi bir kaynağa dayandırmadan verdiği bilgilere bakarsak, HTC 2014’ün 3. çeyreğinde üretimine başlayacak üst düzey Google Nexus tablet siparişlerini kazanmış durumda.

 

Ama tabletin hangi boyutta olacağı ve nasıl özellikler sunacağı kısmı belli değil. Birçok Nexus fanı tarafından Nexus 10 2 bekleniyor. Belki yeni nesil Nexus 10 olabilir iddiaları da var. HTC yetkilileri, CNA’e gönderdiği e-mailde piyasa söylentileri ve spekülasyonlar üstüne yorum yapmaktan kaçındıklarını ifade etmiş.

 

2010’da Google‘ın ilk Nexus telefonunu üreten HTC‘nin, Nexus tablet üretmesi sürpriz sayılmaz. Bir süredir bazı eleştirmenler tarafından HTC‘nin tablet piyasasına tekrardan girmek istediği belirtiliyordu. HTC 2011’de Flyer isimli Android tablet ini piyasaya sürmüştü.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir