HP Split x2 tablet ve dizüstü bilgisayar

  HPnin yeni tanıttığı ürünler arasında ekranlı bir dizüstü bilgisayarın tüm fonksiyonlarını barındıran, ayrılabilir ekranıyla şık bir tablete de dönüşebilen HP Split x2 de yer alıyor. 

 

Çok yönlü, ikisi bir arada ayrılabilir PC olan HP Split x2, gücü ve portatifliği Microsoft Windows 8 işletim sistemi ve güçlü 3. nesil Intel Core işlemci ailesi ile bir araya getiriyor.

   

HP’nin gelecek nesil PC portföyü, kullanıcıların bilgilerini ihtiyaçlarına kolayca uyum sağlayacak cihazlara aktarabilmesini sağlamak üzere tasarlanmış. Kullanıcılar, manyetik menteşeyi açarak, tek bir cihazın sahip olduğu iki biçim faktörü  tablet ve dizüstü bilgisayar  arasında rahatlıkla hareket edebiliyorlar.

HP-Split-x2-tablet-ve-dizustu-bilgisayar

HP Split x2 tablet dizüstü özellikleri


Kullanıcılar artık neredeyse her yoğun görev için yüksek performanslı ultra portatif dizüstü bilgisayarın keyfini sürebilirler. Bu cihaz, oyun oynama, video izleme ve daha fazlası için eşi bulunmaz bir eğlence kapasitesi ile 33 cm (13,3 inç) bir tablet işlevi de görüyor. HP Split x2, HP’nin ayrılabilir PC portföyünün bir parçası olarak HP SlateBook x2 ve HP ENVY x2’ye katılıyor. İster yüksek performanslı bir dizüstü bilgisayar isterse de bir tablet olarak kullanılsın, canlı 33,8 cm (13.3 inç) diyagonal HD dokunmatik ekran içerik görüntüleyip paylaşmayı, arkadaşlarla ve aileyle oyun oynamayı ya da bir PC’deki en iyi ses kalitesini sağlayan Beats Audio ile yüksek kalitede müziğin keyfini sürmeyi çok kolaylaştırıyor.

hp-split-x2_264

       

       

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         HP Split x2 tablet bilgisayar

Kasada bulunan opsiyonel bir sabit disk depolama kapasitesini artırırken, çift batarya kullanıcıların ultra-mobil kalmasını sağlıyor. HP Split x2, rahatça kavranabilen ve daha az parmak izi gösteren yumuşak kaplamalı göz alıcı bir tasarıma sahip. HP Split x2 ayrıca, 2-megapiksel HP TrueVision Full HD(2) ön web kamerası ve birden fazla parmak kullanım hassasiyeti ile hareket navigasyonu için HP ImagePad gibi muhteşem HP yenilikleri sunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir