Lenova yoga 11 e ile öğrencilere dizüstü bilgisayar hedefliyor

Lenovo öğrencilere uygun ,sağlam bir dizüstü özel olarak tasarlanmış dört tane yeni özellikle sağlamlaştırılmış dizüstü oluşan, kendi Thinkpad 11e serisini duyurdu. Geçen yılki “Eğitim sadece” Thinkpad X131e Chromebook 11e serisi
ile dış kauçukla kaplanmış tamponlar ve güçlendirilmiş menteşeler ve okul günün zorluklarına dayanabilecek köşelerinden olan özellikleri ile donatmış.
Lenovo, uzun süredir bazı dayanıklılık testleri yaptı, dizüstü bilgisayarlar da , hedef özellikle öğrenciler . Yeni Thinkpad 11e ailesi bu geleneği sürdürüyor.
Geleneksel bir dizüstü bilgisayar ve Lenovo’nun modlu Yoga PC, Windows tabanlı veya Chromebook cihazı olarak kullanılabilen her Öğrenciye odaklı iki form faktörleri içerir.
11 e de işlemcisini günboyu besleyecek pil şarjı ile çalışacak.Öğretmenler hangi öğrencinin internette sörf yaparsa görebilecek,kablosuz bağlantı, güç ve uyku modları için harici LED göstergeleri bulunmaktadır.
lenovo_yoga_11e-0

Çok yönlü Thinkpad Yoga 11e, onun gibi selefine dizüstü sürümü 11.6-inç HD ekranı spor yaparken, çevirebilirsiniz ve tablet, dizüstü bilgisayar, çadır gibi katlanıp ve bu modlarda durmakta ve bir IPS dokunmatik ekrana sahip.
lenovo_yoga_11e-1
Lenovo Thinkpad 11e serisi için daha fazla teknik özellikler serbest bırakmak için henüzerken, ama onlar Kuzey Yarımküre de bahar aylarında elde edinilebilir olacak diyor. Windows tabanlı modeller 349 $ mevcut Chromebook sürümleri ile, ABD 449 $ ‘da başlayacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir