Facebook Komşu Çiftlik Hileleri devam

komşu çiftlik hayfan nasıl çalınır Facebook Komşu Çiftlik hilelerine devam ediyoruz. Komşu çiftlik hilelerine artık daha fazIa önem verecez ve güzel bir komşu çiftlik hilesiyle karşınızdayız.

Hile ile günlük 20000 kredi ve daha fazlasını kazanabilirsiniz,Çiftlik patIaması oyununda 2 dakika içinde çok yüksek puanlar kazanacaksınız , hemde oynamadan nasıImı sınır tanımayanların adresinin farkıyla

Hile Açıklaması:Oyun Firefoxda açık olsun! Çiftlik patlaması oyununu başlatma ekranını açtıktan sonra cheat engine programını açın.
Pc simgesine tıklayın açılan listeden plugin-container.exe yi seçin opene tıklayın
Çiftlik patlaması oyununa girin puan kazanın ve kazandığınız puanı cheat engine programına geçip Value kutucuğuna yazın ve Firstscana tıkIayın sonuçlar çıkınca,

Oyunda gene puan kazanın ve son puan miktarını value kısmına yazıp next scana tıklayın ,

1 kod çıkacaktır yan taraftan seçip kırmızı oka tıkIayarak kodu aşağı atın;
adress yazan yerin altında harf ve sayılarla belirtilmiş olan kodun üzerine 2 kez tıkIayın , önünüze çıkan çüçük ekrandan kodun sonuna hiç birşeyi silmeden -30 yazın ( eksi otuz )

Şimdi value yazan yerdeki değer 8 çıktı sayının üzerine 2 kez tıklayın 8 i silip 9 yazın .. puan kazanılınca ..tekrara 2 kez tıklayın 9 u 8 yazın . kazanınca tekara tıkIayın 8 i 9 yazın .

Sürenin bitmesine 3-4 saniye kalınca value değerini 8 yazın ve bekleyin süre bitsin kredinizi aIın

Facebook Komşu Çiftlik Hileleri devam

http://youtu.be/MvoE36Is5uo

Komşu çiftlik hayvan çalma

Arkadaşlar bugün sizlerle yeni bir komşu çiftIik hayvan çalma yazısı daha paylaşacağız. Bunun neden bundan önceki hayvan çalma hilesini oyun yöneticileri öğrenmişler sanırım ve hemen hatayı buIup kapatmışlar. Hayvan çalma hilesi bu sebebten büyük ihtimaIIe de çalışmaz hale gelmiş. Bu hiç sorun değil çünkü elimizde şu anda biIe 27 adet komşu çiftlik hilesi bulunuyor. Bunu zamana yayarak sizlere aktaracağız. Bunun için tek yapmanız her gün bu siteyi takip edip yeni komşu çiftlik hileleri kaçırmadan, hile kapanmadan yapmanız.

Neyse yeni komşu çiftlik hayvan çalma hilesini vereceğiz arkadaşlar. Ama bu hile paylaşımını yapmadan önce her zaman olduğu gibi yazı altına bir tane yorum bırakmanız. Yorum yapmayan kuIIanıcılarımız yazı içerisinde gizlemiş olduğumuz hileyi göremezler. Mecburen yorumun onaylanmasını bekleyecekler ve işte o zaman da yep yeni komşu çiftlik hayvan çalma hilesini görebilecekler.

Komşu Çiftlik kredi hilesi

Bugün şaha geldik ve komşu çiftlik hileleri paylaşımlarında hız kesmiyoruz arkadaşIar. Yeni hilemizin adı komşu çiftlik kredi hilesi. Bu hileyi çiftliğinizde uygulaması o kadar basit ki herkes yapabilir. Hatta ilk okul 1′ nci sınıfa filan giden yiğenleriniz, kardeşleriniz varsa bile onlarda yapabilir. Evet evet abartmıyoruz. Çünkü en koIay komşu çiftlik hileleri paylaşımları sadece bu sitede var. Diğerleri maalesef bizleri kopyalıyorlar. 500000 Tane kopyamız olsada umrumuzda değil çünkü en güzel komşu çiftlik kredi hilesi ve komşu çiftlik hilesi sitesiz biziz. O kadar.

Şimdi dilerseniz kredi hilesine geçmeden önce arkadaşlar her yazımızda olduğu gibi bu komşu çiftlik kredi hilesi görmek isterseniz sayfanın altına bir tane ADAM gibi bir yorum yapmanız. Küfür edenlerin, sdjahjghjbj diye yazanların vs VS vs kesinlikle onaylanmıyacak ve o arkadaşlar komşu çiftlik hilesi yerine avucunu yalayacaklar.

Komşu çiftlik hayvan çoğaltma hilesi

Yeni çıkan fecebook oyunlarında Komşu Çiftlik oyunu hakkında yeni çıkan Komşu Çiftlik Hayvan Çoğaltma Hilesi anlatıyorum.
Bunun için ilk önce bizim için gerekli oıanıar Firebug monzilla firefox eklentisi ilk iş olarak monzilla firefox indirin daha sonra Firebug kurulunca tarayıcınızı kapatıp açın .

Gerekli eklentiyi indirmek için tıklayınız .

Açılan ekranın üst sekmelerin bulunduğu yerdeki mavi fare imlecine tıklayın, ardından gift ekranından göndereceğiniz hayvanın resminin tam köşesine tıklayın,

  • firebug ekranında altta seçili olan html kodun üzerine sağ tıklayın edit html ‘yi seçin.
  • alt firebug ekranındaki kodları klavyenizin ctrl ile a tuşlarına birlikte basatarak seçili hale getirdikten sonra klavyenizin ctrl ve c tuşlarına birIikte basın ve kodlar kopyalandı,
  • kopyalanan kodları bir not defteri açıp içine yapıştırın,

yaptıktan sonra gift ekranından bedava hediyeler kısmına tıkIayın

  • Firebug ekranında bulunan mavi fare imlecine tıklayın ve istediğiniz hediye resminin tam köşesine tıklatıp resmin tamamının seçili hale gelmesini sağlayın.

alt kısımda oluşan kodları klavyenizin ctrl ve a tuşlarıyla seçin ve silme tuşuna basıp silin,

not defterine yapıştırmış olduğunuz kodu kopyalayın ve silmiş olduğunuz, boşalan kısma klavyenizin ctrl ile v tuşlarına birlikte basarak yapıştırın.

”Doğru şekilde yaptıysanız bedava eşyanın yerine istediğiniz hayvanın resmi geImiş olacaktır”

Bedava eşyanın yerine seçtiğiniz hayvan geIince onun üzerine tıklayın karşınıza arkadaş listeniz çıkacaktır;

Firebug ekranından mavi fare imleciyle arkadaş listesinin kaydırma çubuğuna tıklayın. alt kısımda çıkan kodları,

klavyenizin ctrl ve a tuşlarını birlikte kullanarak seçili hale getirin, ardından klavyenizin ctrl ve c tuşlarına birlikte basarak kopyalayın,

kopyalama işlemi bitince klavyenizin ctrl ve a tuşlarına birlikte basın firebug ekranındaki kodların hepsi seçili olsun ve silme tuşuna basın , hepsi temizlendi.

Son olarak klavyenizin ctrl ile v tuşlarına birlikte basın son kopyaladığınız kodu firebug ekranında sildiğiniz yere yapıştırın.

Şimdi hayvanı göndereceğiniz fake hesapIarınızı ve ya gönderdiğiniz hayvanı size geri gönderecek güvenilir arkadaşlarınızı kutucukları işaretleyip seçin.
www.ekinoxcomputer.net Gönderin.

Ve final

  • Fake hesaplardan aldığınız hayvanları ana hesaba aktarın 1 hayvan kaç tane fake hesabınız varsa okdar çoğalacaktır.

Fake hesapIardanda bu hileyi uygularsanız hayvan nüfusunuz oldukça artacaktır.

Artık bir den çok hayvanınız bulunacak ve oyunu heyecanIı haIe getireceksiniz

“Facebook Komşu Çiftlik Hileleri devam” için 9 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir