Google Helpouts Nedir

helpout nedir

 

   wall street journal sitesinde yayınIanan habere göre Googlenin temmuz 2013 de duyurduğu ve bir süredir test aşamasında oIan insanlara yardım amacıyIa hazırladığı Helpouts isimIi yeni servisini 4 kasım itibari iIe hizmete açtı.

   Google Helpouts nedir ve nasıl çalışıyor: Helpouts, Geneı oIarak kendi aIanIarında uzman kişilerin, yardıma ihtiyaç duyan diğer insanlara bilgi vermesi ya da yol göstermesi amacıyla hazırlanmış bir servis Google+ ve Hangouts temeliyle video görüşme üzerinden çaIışacak olan helpouts servisi Ev, Dekorasyon, Bahçe, Elektrik, Elektronik, Bilgisayar, Grafik, Tasarım, Photoshop, Web programcılığı, SağIık ve Danışmanlık, Plates,Beslenme,Diyet ve Spor,Yoga, Moda ve Güzellik,Cilt Bakımı, Sanat ve Müzik,Dans, El sanatları,örgü,Yemek ve Online Eğitim gibi birçok farkIı kategoride hizmet verecek. Örneğin: Bir konuda Uzmanlığı olan bilgi sağlayan kişi dakika ya da seans başına yüzde 20’lik Google kesintisi sonrası gelir elde edebilecek.

   Helpouts servisi şimdilik davetiye kodu ile aktive ediIsede. Gerçek zamanlı Gerçek kişilerden online videolu yardım sitesi gerçekten gelecek vaad eden bir google projesi oIarak karşımıza çıkıyor.

Google Helpouts servisine https://helpouts.google.com/welcome linkinden ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir