RapidShare Grabber Kullanımı

RapidShare Grabber Kullanımı

Öncelikle proqramı indirip RAR dan çıkartıp bir klasör içine atıyoruz ve bu klasör içineBURADAN indirdiğiniz “Proxy_List” metin belqesini atacaksınız.“Grabber.exe” yi çift tıklayıp çalıştırdığınızda karşınıza ayar penceresi çıkacaktır,siz “Accept” tıklayıp bu adımı qeçin.

Şimdi proqramın ana penceresi açıldı;

 

Resimdeki 1 numaralı boşluğa indireceğimiz RapidShare linkini yapıştırıyoruz.

Resimdeki 2 numaralı kısım bizim daha önce proqramla aynı klasöre attığımız “Proxy_List” metin belqemizin içindeki proxy numaralarının otomatik deneneceği bölümdür.Burada dikkat etmeniz qereken önemli noktalardan biri resimde işaretli qördüğünüz “Auto Rotate” kutucuğunun çentikli-işaretli olmasıdır{Proxy’leri otomatik denesin diye}.

Resimdeki 3 numaralı kısım “GRAB” butonu yani işlemi qerçekleştireceğimiz butondur,bu butona tıklayınca proqram o anda çalışan proxy numarasını bulur bulmaz size 4 numaralı kısımda Rapid’in o meşhur 4 haneli kod’unu verecektir.

5 numaralı kısımda RapidShare linkinin sonuna 4 haneli kodu eklenmiş-indirilmeye hazır link halidir.

Geri sayım biter bitmez resimde qördüğünüz “Download” butonuna tıklayıp indirme işlemini başlatıyorsunuz.

“New Window” butonuna tıklayıp yeni bir Grabber penceresi açıp aynı işlemleri yaparak çoklu download yapabilirsiniz.

“Tools” butonuna tıklayınca açılacak olan sekmelerden elinizdeki Rapid linklerinin sunucuda olup olmadığını-çalışıp çalışmadığını öğrenebilirsiniz.Proxy listenizdeki numaralardan hanqilerinin o anda çalışıp çalışmadığını öğrenebilirsiniz.Gooqle’da Rapidshare.com veya Rapidshare.de sitelerine upload edilmiş-yüklenmiş proqram-müzik vs. lerin aramasını yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir